Keşap Belediyesinin Asfalt Çalışmaları - Son Dakika

Keşap Belediyesinin Asfalt Çalışmaları

23.05.2018 11:26
Keşap Belediyesinin Asfalt Çalışmaları, System.String[]

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Uğurca Mahallesi'nde asfalt çalışmalarına başlanıldığını bildirdi.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Uğurca Mahallesi'nde asfalt çalışmalarına başlanıldığını bildirdi.

Emür, yaptığı yazılı açıklamada, yaz döneminde alt ve üst yapı yatırımlarının gerçekleştirileceği bölgelerden birisinin de Uğurca Mahallesi olduğunu belirtti.

Hedeflerinin mahalle yollarını daha modern ve estetik bir görünüme kavuşturmak olduğunu kaydeden Emür, şunları aktardı:

"Bu çalışma en kısa zamanda tamamlanacak. Bölge halkına daha güzel ve huzurlu bir ortam sunma adına gece gündüz çalışıyoruz. İlçemizi her yönden geliştirecek projelerimizi yaparken yollarımızı da son derece önemsiyoruz."

Emür, diğer mahallelerde de alt ve üst yapı çalışmalarının sürdüğünü, ilçe halkının beklentilerine her alanda cevap verme gayretinde olduklarını kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keşap Belediyesinin Asfalt Çalışmaları - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada