Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu - Son Dakika

Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu

24.02.2019 12:08
Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu, System.String[]

POP müzik şarkıcısı Levent Yüksel, Bursalı hayranlarına şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

POP müzik şarkıcısı Levent Yüksel, Bursalı hayranlarına şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Son albümünde 5 yaşından beri dinlediği bütün arabesk şarkıları topladığını belirten Yüksel, geçmişten bugüne dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.

Levent Yüksel, Jolly Joker Bursa Sahnesi'nde dinleyicileriyle buluştu. Hayranlarını 'Ya Sonra' adlı şarkısıyla selamlayan Yüksel, 'Med cezir', 'Zalim', 'Tuana' ve 'Beni bırakın' gibi bir dönemlere damga vuran parçalarını seslendirdi. Konserin bir bölümünde bas gitar performansı sergileyen Levent Yüksel, büyük alkış aldı. Yüksel daha sonra 1997 yılının unutulmazları arasına giren 'Bi' Daha' adlı şarkısıyla da dinleyicilerini coşturdu.

'HAYATIMA DOKUNAN ŞARKILAR'

Son albümü 'Hayatıma Dokunan Şarkılar' ile ilgili konuşan Levent Yüksel, "Albüm 5 yaşından bu yana dinlediğim bütün arabesk şarkılardan oluşuyor" dedid. 'Mutlu Ol Yeter', 'Bana kaderimin dyunu mu bu?' adlı arabesk şarkıları seslendiren Yüksel, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

- Bursa

Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu
Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu
Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu
Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu
Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Levent Yüksel, Bursalı Hayranlarını Coşturdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Sancak verme töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın komandolara yaptığı konuşma tüyleri diken diken etti EURO 2020'ye katılma hakkı kazanan Kuzey Makedonya'da Pandev ve Eljif Elmas gözyaşlarını tutamadı İtalyan teknoloji milyoneri 18 yaşındaki genç kıza cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu Yargıtay, sebepsiz yere eşiyle cinsel ilişkiye girmeyen kocayı "tam kusurlu" buldu 28 yıl sonra işgalden kurtarılan Şuşa'daki evine bulan Azerbaycan askeri: Bu evin sahibi geldi İzmir'i vuran deprem sonrası uzmanlar o bölgeyi işaret etti: Katil fay, tüm Marmara'yı etkileyecek Spiker sigara yasağından bahsederken ekrana getirilen adamın bali çektiği görüldü