Mehmetçik'e 10 Bin Mektup" - Son Dakika

Mehmetçik'e 10 Bin Mektup"

22.06.2016 12:24
Mehmetçik'e 10 Bin Mektup"

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, doğu ve güneydoğuda görev yapan asker ve polislere mektup yazdı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, doğu ve güneydoğuda görev yapan asker ve polislere mektup yazdı.

Başkan Gümrükçüoğlu, Çaykara ilçesini ziyaret ederek beraberindeki İlçe Belediye Başkanı Hanefi Tok ile esnafın ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinledi.

Gümrükçüoğlu, bir vatandaş tarafından organize edilen ve çeşitli kamu kurumları tarafından da desteklenen, "Mehmetçik'e 10 Bin Mektup" projesinin standını da ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Gümrükçüoğlu, burada doğu ve güneydoğuda görev yapan güvenlik güçlerine ulaştırılmak üzere mektup yazdı.

Gümrükçüoğlu, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"Asker ve polis evlatlarımız, aziz milletimizin 79 milyon insanları olarak hepimizin duaları sizinledir. Allah gücünüzü, kuvvetinizi, mücadele azminizi artırsın. Asker ve polis evlatlarımız, Allah sizleri muhafaza etsin, zayiat vermeden vatan ve millet haini, din ve maneviyat düşmanı vatan hainlerini yok etmeye gücünüzü muktedir kılsın. Sizleri çok seviyor ve muhabbetle kucaklıyoruz, Allah'a emanet olun."

Süre sınırlaması olmayan proje kapsamında toplanan mektupların, zaman zaman terörle mücadelede görev alan güvenlik güçlerine gönderildiği bildirildi.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi | Trabzon'da fuhuş operasyonunda 12 şüpheli yakalandı Son dakika haberi | Trabzon'da fuhuş operasyonunda 12 şüpheli yakalandı Erzincan merkezli DEAŞ operasyonunda yakalanan zanlılardan 6'sı tutuklandı Erzincan merkezli DEAŞ operasyonunda yakalanan zanlılardan 6'sı tutuklandı Son Dakika | Trabzon'daki uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı Son Dakika | Trabzon'daki uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mehmetçik'e 10 Bin Mektup' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement