Minikler Yarıyılda, Eğlence İçin ADA'da Buluşuyor - Son Dakika

Minikler Yarıyılda, Eğlence İçin ADA'da Buluşuyor

12.01.2012 14:56
Minikler Yarıyılda, Eğlence İçin ADA'da Buluşuyor

Sakarya'nın ilk alışveriş merkezi ve Sakaryalı miniklerin vazgeçilmez eğlence yeri ADA AVM; bu sömestrde de birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Öğrenciler, sömestr boyunca ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan çeşitli etkinlik ve oyunlarla hem eğlenecek, hem de yepyeni şeyler öğrenecek.

DOLU DOLU EĞLENCE

Fransız eğitim sisteminde çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi için bir araç olarak kullanılan ve hayal gücünü etkinleştirmekte büyük rol oynayan "Kapla-Sihirli Tahtalar" aktivitesi 21 Ocak tarihinde 14:00-18:00 saatleri arasında Zemin Kat/ Havuz bölgesinde gerçekleşecek. Masal kahramanları, palyaço, yüz boyama, kes yapıştır ile renklenecek olan Çocuk Adası etkinlikleri ise yiyecek içecek katında saat 14:00-18:00 saatleri arasında minikleri keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Sakarya'da 5. Yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi; hayatlarına renk ve mutluluk getirmeye ve tatilin en güzelini bu sömestrde de çocuklara yaşatmaya devam edecek.

YORUMLAR
500
Son seçim anketinden dikkat çeken sonuç! 5 ilimizden sadece 1 tanesinin tercihi farklı oldu Son seçim anketinden dikkat çeken sonuç! 5 ilimizden sadece 1 tanesinin tercihi farklı oldu Sakarya haberleri... Sakarya'da bir apartmanın çatısı yandı Sakarya haberleri... Sakarya'da bir apartmanın çatısı yandı Sakarya haberi | Sakarya'da 3 katlı binanın çatı katı küle döndü Sakarya haberi | Sakarya'da 3 katlı binanın çatı katı küle döndü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Minikler Yarıyılda, Eğlence İçin ADA'da Buluşuyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement