Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anılacak - Son Dakika

Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anılacak

28.04.2018 17:33
Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anılacak, System.String[]

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, tiyatro sanatçısı, yönetmen ve yapımcı Muhsin Ertuğrul'u, kabri başında anacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, tiyatro sanatçısı, yönetmen ve yapımcı Muhsin Ertuğrul'u, kabri başında anacak.

Şehir Tiyatroları'ndan yapılan açıklamaya göre, Ertuğrul için ölümünün 39. yıl dönümü dolayısıyla yarın tören düzenlenecek.

Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki tören için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi önünden 11.00'de servis kalkacak. Tören 11.30'da başlayacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anılacak - Son Dakika


Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi