Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi - Son Dakika

Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi

30.01.2023 10:17
Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde işkence sonucu hayatını kaybeden 2 yaşındaki bebeğin ölümüyle ilgili anne ve 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde işkence sonucu hayatını kaybeden 2 yaşındaki bebeğin ölümüyle ilgili anne ve 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, evde kardeşlerinin hareketsiz kaldığını gören 2 çocuğun ağlama sesleri üzerine bölgeye giden ekipler, üçüncü kardeş olan 21 aylık Murat Aslan Kılıç'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Vücudunda izmarit ve darp izleri olan bebeğin cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Sonrasında evdeki 5 yaşındaki S.Y.K. ve 1 yaşındaki E.K. kardeşler, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı. Hayatını kaybeden bebeğin babasının cezaevinde olduğu öğrenildi.

Detaylar tüyler ürpertti

Vücudunda çok sayıda sigara izmarit ve darp izleri olan Murat bebeğin işkence sonucu hayatını kaybetmesinin ardından ortaya çıkan detaylar tüyler ürpertti. Bebeğin evde kafasının duvara çarptırıldığı, duvarda ve yüzünde kan izleri, vücudunun birçok yerinde ise morluklar olduğu öğrenildi. Beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen bebeğin kesin ölüm nedenin, Antalya'dan gelecek olan detaylı Adli Tıp raporu sonucuna göre ortaya çıkacağı kaydedildi. Murat bebeğin ölü bulunduğu evin madde kullanıcıları tarafından kullanıldığı öne sürüldü.

Yapılan detaylı çalışmada anne Güler K. (27) ve 3 şüphelinin yakalandıktan sonra ifadeleri alındı. Ardından şüpheliler sabah saatlerinde yoğu güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin bebeğin ölümüyle ilgili suçu üstlenmediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Kendisine yol veren otobüs şoförünü darp edip kaçtı Kendisine yol veren otobüs şoförünü darp edip kaçtı DENİZLİ'DE ALMAN TURİSTLERİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZASINDA ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ DENİZLİ'DE ALMAN TURİSTLERİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZASINDA ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ DENİZLİ'DE ALMAN TURİSTLERİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZASINDA ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ DENİZLİ'DE ALMAN TURİSTLERİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZASINDA ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ

Son Dakika 3. Sayfa Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi - Son Dakika


Advertisement