Son dakika Pamukkale haberleri, Pamukkale son dakika, son dakika Pamukkale

Son Dakika Pamukkale Haberleri

 • Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir Öğrenci Evine Ziyarette Bulundu
  16:01 Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir Öğrenci Evine Ziyarette Bulundu

  Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim gezilerine devam ederek bir öğrenci evine ziyarette bulundu. Üniversiteli gençlerle çay içip sohbet eden Pekdemir, yeni dönemde Pamukkale'nin üniversite öğrencileri için daha güvenli ve yaşanabilir bir ilçe olacağı sözünü verdi.

 • Denizli Kebabı: Türkiye'nin Sınırlarını Aşan Bir Lezzet
  11:38 Denizli Kebabı: Türkiye'nin Sınırlarını Aşan Bir Lezzet

  Denizli'nin coğrafi işaret belgeli kebabı, Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası bir üne kavuştu. Uzak Doğu ülkelerinden gelen turistler, Dursun Göçenoğlu'nun restoranında meşhur Denizli kebabının tadına bakıyor. Coğrafi işaretli ve özel tandır pişirme yöntemiyle hazırlanan bu lezzet, etin yumuşaklığı ve baharatların uyumuyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Denizli kebabının popülerliği arttıkça, şehir ekonomisine de önemli bir katkı sağlanıyor. Dursun Göçenoğlu, Denizli kebabını dünya markası yapma yolunda mücadele ettiklerini ve uzak doğudan gelen ziyaretçilerin ilgisinin her geçen gün arttığını belirtiyor.

 • CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi Önündeki Çalışmayı Eleştirdi
  08:13 CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi Önündeki Çalışmayı Eleştirdi

  CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, AK Parti'nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'in seçim koordinasyon merkezi önünde yaptırdığı çalışma ile vatandaşın kaldırımı kullanma hakkını engellendiğini iddia etti.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den değişim mesajı
  17:02 AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den değişim mesajı

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yerel yöneticiliğin ve belediyeciliğin içinden geldiğine değinerek, değişimi 6 ay içinde herkesin hissedeceğini ve göreceğini söyledi.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur'dan 24 Saat Çalışacak Kreşler Sözü
  17:00 CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur'dan 24 Saat Çalışacak Kreşler Sözü

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, kadınların istihdama katılımını sağlamak amacıyla 24 saat çalışacak kaliteli, güvenilir ve hijyenik hizmetler verecek kreşlerin sözünü verdi.

 • Saldırı sonrası hastane kafeteryasında yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı
  09:06 Saldırı sonrası hastane kafeteryasında yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir hastanenin bahçesinde bulunan kafeteryada meydana gelen saldırı sonrası yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı. Saldırıda yaralanan 7 kişi, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından kafeteryanın yanındaki acil servise taşındı.

 • Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı
  01 Mar Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı

  Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi bahçesindeki kafeteryada düzenlenen silahlı saldırı sonucu 7 kişi yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren 2 şüpheli kaçarken, polis ekipleri tarafından yakalanmaları için çalışma başlatıldı. Yaralılar hastanede tedavi altına alındı ve durumlarından 2'si ağır. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

 • Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde Silahlı Saldırı Sonrası Hasta Ziyaretleri Durdu
  01 Mar Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde Silahlı Saldırı Sonrası Hasta Ziyaretleri Durdu

  Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi kantini önünde bugün meydana gelen silahlı saldırı sonrası, hastane yönetimi aldığı hasta ziyaretlerini bir süreliğine durdurdu. Saldırı sonucunda 2'si ağır 7 kişi yaralandı. Güvenlik sebebiyle hastaneye ziyaretler yasaklandı.

 • Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı
  01 Mar Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı

  Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesindeki kafeteryada düzenlenen silahlı saldırı sonucu 7 kişi yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren 2 kişi kaçarken, polis ekipleri şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Yaralılar hastanede tedavi altına alındı.

 • Saldırı sonrası hastane kafeteryasında yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı
  01 Mar Saldırı sonrası hastane kafeteryasında yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir hastanenin bahçesinde bulunan kafeteryada meydana gelen saldırı sonrası yaşanan panik anlarının görüntüleri ortaya çıktı. Saldırıda 2'si ağır olmak üzere toplam 7 kişi yaralandı. Yaralılar, sağlık personelleri ve güvenlik görevlileri tarafından acil servise taşındı.

 • Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada
  01 Mar Denizli'deki hastane saldırısında yaşanan panik anları kamerada

  Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde 2'si ağır 7 kişinin yaralandığı silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

 • Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde silahlı saldırı! Çok sayıda yaralı var
  01 Mar Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde silahlı saldırı! Çok sayıda yaralı var

  Denizli'deki Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde bulunan kafeterya önünde yaşanan silahlı saldırıda ilk belirlemelere göre 2'si ağır 7 kişi yaralandı. Saldırganların yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatıldı.

 • Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı
  01 Mar Denizli'de Hastane Kafeteryasında Silahlı Saldırı: 7 Yaralı

  Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi bahçesinde bulunan kafeteryada silahlı saldırı gerçekleşti. Henüz kimlikleri belirlenemeyen 2 kişi tarafından gerçekleştirilen saldırıda 7 kişi yaralandı. Olayın ardından polis ekipleri olay yerine sevk edildi ve yaralılar hastanede tedavi altına alındı. Yaralılardan 2'sinin durumu ağır. Saldırıyı gerçekleştiren şüphelilerin yakalanması için çalışmalar başlatıldı.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağbaşı Sosyal Tesisi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi
  01 Mar Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağbaşı Sosyal Tesisi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, Bağbaşı Mahallesine kazandıracağı Sosyal Tesis ve Kapalı Pazaryeri'nin temel atma törenini gerçekleştirdi. Başkan Zolan, törende yaptığı konuşmada, bölge halkına hizmet edecek olan tesisin hayırlı olmasını temenni etti ve yapılan hizmetler için teşekkürlerini iletti. Tesis, 2 katlı yarı betonarme ve yarı çelik yapıdan oluşacak ve çeşitli işyerleri ile pazaryeri gibi alanları içerecek.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Üreten Belediyecilik İle Pamukkale'yi Kazanacak
  01 Mar CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Üreten Belediyecilik İle Pamukkale'yi Kazanacak

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, göreve gelmesinin ardından üreten belediyeciliği Pamukkale'ye kazandıracağını söyledi. Ertemur; 'Üreten belediye ile önce Pamukkale önce Pamukkaleli kazanacak. Üretim desteklerimiz vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek' dedi.

 • Denizli'de Lise Öğrencileri Arasında Geleneksel Öğrenci Mutfak Yarışması Düzenlendi
  01 Mar Denizli'de Lise Öğrencileri Arasında Geleneksel Öğrenci Mutfak Yarışması Düzenlendi

  Denizli'de Sema Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde geleneksel öğrenci mutfağı yarışması düzenlendi. Yarışmaya katılan 10, 11 ve 12. sınıf Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencilerinin sunumlarını turizmcilerden oluşan jüri puanladı. Yarışmada birinci olan öğrenciye 1500 TL para ödülü verildi.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Kuracak
  01 Mar AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Kuracak

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, göreve geldikten sonra ilçede Bağımlılıkla Mücadele Merkezi oluşturulacağını ve uyuşturucu ile etkin bir mücadele içine gireceklerini söyledi.

 • Ünlü Oyuncu Berna Laçin Acil Ameliyat Olacak
  01 Mar Ünlü Oyuncu Berna Laçin Acil Ameliyat Olacak

  Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acil olarak ameliyata alınacağını ve oyunlarının iptal edildiğini duyurdu. Laçin, Pamukkale'de gerçekleşecek olan tek kişilik oyunu 'Hayal Satıcısı'nın yanı sıra, İzmir ve Bodrum'da sahneleyeceği oyunları da iptal etmek zorunda kaldığını belirtti. Laçin, omurilik sorunu nedeniyle yürümesinin dahi yasaklandığını ve acil ameliyat geçireceğini açıkladı.

 • Ünlü oyuncu Berna Laçin acil olarak ameliyata alınacak: Yürümem dahi yasaklandı
  29 Şub Ünlü oyuncu Berna Laçin acil olarak ameliyata alınacak: Yürümem dahi yasaklandı

  Tek kişilik oyun için Denizli'nin Pamukkale ilçesine giden ünlü oyuncu Berna Laçin, bir anda rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tüm oyunlarını iptal eden Laçin acil olarak ameliyata alınacağını belirterek, "Acilen ortaya çıkan ve ne yazık ki benim için ciddi tehlike arz eden ve an itibari ile yürümemin dahi yasaklandığı bir omurilik sorunum nedeni ile çok acil ameliyata girmek zorundayım." dedi.

 • Dere yatağına düşen otomobil alev aldı: 1 ölü
  29 Şub Dere yatağına düşen otomobil alev aldı: 1 ölü

  Denizli'de demir bariyeri aşarak dereye uçan otomobil alevlere teslim oldu. Sabah saatlerinde dere içerisinde yanmış halde bulunan otomobilde bir kişinin yaşamını yitirdiği belirlendi. İhbar üzerine bölgeye, jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk incelemelerde otomobil içerisinde bir kişiye ait ceset olduğunu fark eden ekipler, otomobili vinç yardımıyla dere yatağından çıkardı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Denizli'de yapılan operasyonda uyuşturucu ve silahlar ele geçirildi
  29 Şub Denizli'de yapılan operasyonda uyuşturucu ve silahlar ele geçirildi

  Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Pamukkale ve Çivril ilçelerinde 4 zehir tacirine yönelik operasyon düzenledi. Yapılan aramalarda 18 gram 350 kullanımlık sentetik kannabinoid, silahlar ve uyuşturucu yapımında kullanılan solüsyon ele geçirildi. Yakalanan 4 şüphelinin işlemleri devam ediyor.

 • Denizli'de dere yatağına yuvarlanan otomobilde sürücü hayatını kaybetti
  29 Şub Denizli'de dere yatağına yuvarlanan otomobilde sürücü hayatını kaybetti

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, İsmail Kocagökce yönetimindeki otomobil, köprüde demir bariyerleri aşarak dere yatağına düştü. Ters dönen otomobil yanmaya başladı. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangını söndürdüğünde, otomobil sürücüsünün hayatını kaybettiği belirlendi. Kocagökce'nin cenazesi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

 • Dere yatağına düşen otomobil alev aldı: 1 ölü
  29 Şub Dere yatağına düşen otomobil alev aldı: 1 ölü

  Denizli'de demir bariyeri aşarak dereye uçan otomobil alevlere teslim oldu. Sabah saatlerinde dere içerisinde yanmış halde bulunan otomobilde bir kişinin yaşamını yitirdiği belirlendi. İhbar üzerine bölgeye, jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk incelemelerde otomobil içerisinde bir kişiye ait ceset olduğunu fark eden ekipler, otomobili vinç yardımıyla dere yatağından çıkardı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Denizli'de Dereye Uçan Otomobil Alevlere Teslim Oldu, Bir Kişi Hayatını Kaybetti
  29 Şub Denizli'de Dereye Uçan Otomobil Alevlere Teslim Oldu, Bir Kişi Hayatını Kaybetti

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde meydana gelen kazada, bir otomobil demir bariyerleri aşarak dereye uçtu ve alev aldı. Otomobilde yapılan incelemede bir kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Denizli'de Gençlik Buluşması Programı'na Katıldı
  28 Şub AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Denizli'de Gençlik Buluşması Programı'na Katıldı

  AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Denizli'de partisinin gençlik kolları üyeleriyle bir araya geldi.

 • Denizli'de Kız Arkadaşıyla Tartışan Uzman Çavuş, 5 Araç ve Çöp Konteynerlerini Yanıcı Madde ile Kundakladı
  28 Şub Denizli'de Kız Arkadaşıyla Tartışan Uzman Çavuş, 5 Araç ve Çöp Konteynerlerini Yanıcı Madde ile Kundakladı

  Denizli'de bir uzman çavuş, kız arkadaşıyla yaşadığı tartışma sonucunda 1'i sevgilisine ait olmak üzere 5 aracı ve çöp konteynerlerini yanıcı madde ile kundakladı. Olay sonucunda itfaiye ekipleri tarafından yangınlar söndürüldü ve şüpheli gözaltına alındı.

 • Denizli'de Kadını Bıçakla Öldüren Zanlı Tutuklandı
  28 Şub Denizli'de Kadını Bıçakla Öldüren Zanlı Tutuklandı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde birlikte yaşadığı kadını bıçakla öldüren cinayet zanlısı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Afganistan uyruklu olan zanlı, eşinin kendisini aldattığını düşündüğü için cinayeti işlediğini söyledi. Çocuklarının gözü önünde gerçekleşen olayın ardından aile üyeleri Denizli'ye gelerek durumlarıyla ilgilenecek.

 • CHP Pamukkale Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur İşçilere Çorba Dağıttı
  28 Şub CHP Pamukkale Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur İşçilere Çorba Dağıttı

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, adaylık sürecinde işçilere çorba dağıtımı gerçekleştirdi. Ertemur, projeleri arasında yer alan çorba dağıtımını adaylık sürecinde başlattı.

 • Denizli'de park halindeki araçlar kundaklandı, şüpheli tutuklandı
  28 Şub Denizli'de park halindeki araçlar kundaklandı, şüpheli tutuklandı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde park halindeki 3 otomobil ve 2 motosikleti kundakladığı suçlamasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. İ.G. adlı zanlının emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi ve nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. Olay, Fesleğen, Mehmetçik ve İstiklal mahallelerinde meydana gelmişti.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den Şeffaf ve Katılımcı Yönetim Vurgusu
  28 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den Şeffaf ve Katılımcı Yönetim Vurgusu

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim gezilerinde şeffaf ve katılımcı yönetim vurgusu yapıyor. Pekdemir, Pamukkale'de sorunların yerinde ve şeffaflığıyla çözüleceğini söyledi.

 • Denizli'de Anneleri Öldürülen Yabancı Çocuklar Devlet Korumasına Alındı
  28 Şub Denizli'de Anneleri Öldürülen Yabancı Çocuklar Devlet Korumasına Alındı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir Afganistan uyruklu olan Mohammad Esmail Habibi, uzun süredir birlikte yaşadığı kadınla tartıştıktan sonra çocuklarının annesini bıçaklayarak öldürdü. Olayın görgü tanıkları tarafından ihbar edilmesi üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Kadının yaşamını yitirdiği belirlenirken, katil zanlısı gözaltına alındı. Çiftin iki erkek çocuğu ise Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından devlet koruması altına alındı. Katil zanlısı ise adliyeye sevk edildi.

 • Kız arkadaşıyla kavga eden uzman çavuş, 3 mahalledeki motosiklet ve araçları kundakladı
  28 Şub Kız arkadaşıyla kavga eden uzman çavuş, 3 mahalledeki motosiklet ve araçları kundakladı

  Denizli'de kız arkadaşıyla kavga edip alkol alan uzman çavuş, 1'i sevgilisine ait 2 motosiklet ve 3 hafif ticari araç ile ara sokaklardaki çöp konteynerlerini yanıcı madde dökerek kundakladı. 11. Komando Tugay Komutanlığı'nda Piyade Uzman Çavuş olarak görev yaptığı öğrenilen şahıs, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 • Denizli'de 5 araç kundaklayan şüpheli gözaltına alındı
  27 Şub Denizli'de 5 araç kundaklayan şüpheli gözaltına alındı

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Fesleğen, Mehmetçik ve İstiklal mahallelerinde park halinde bulunan 2 motosiklet ve 3 araç akşam saatlerinde kundaklandı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü ancak araçlarda hasar meydana geldi. Polis, olayla ilgili çalışma başlatarak şüpheli İ.G.'yi gözaltına aldı. Şüphelinin üzerinden kurusıkı tabanca ve beylik silahı çıktı. Şüphelinin kız arkadaşıyla yaşadığı tartışmanın ardından alkol alarak araçları ateşe verdiği iddia edildi.

 • Denizli'de kayıp kişi kayalık arazide ölü bulundu
  27 Şub Denizli'de kayıp kişi kayalık arazide ölü bulundu

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde ailesinin 25 Şubat'ta kayıp ihbarında bulunduğu Süleyman Özsoydan (37) kayalık arazide ölü bulundu. Özsoydan'a ait izler dron ile yapılan tarama sırasında tespit edildi ve ekipler tarafından cansız bedeni bulundu. Cenaze otopsi için hastaneye kaldırıldı. Özsoydan, kayıp ihbarı sonrası arama çalışmaları başlatılan bir kurumda gişe memuru olarak çalışıyordu.

 • Denizli'de Yürüyüşe Çıkan Posta Çalışanı Ölü Bulundu
  27 Şub Denizli'de Yürüyüşe Çıkan Posta Çalışanı Ölü Bulundu

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yürüyüşe çıkan posta çalışanı Süleyman Özsoydan'ın makilik alanda ölü bulunduğu düşünülüyor. Özsoydan'dan haber alamayan annesi polis ekiplerine başvurdu ve arama çalışmaları başlatıldı. Yapılan arama sonucunda Özsoydan'ın cansız bedeni bulundu.

 • Doğa tutkunu kayıp şahıs makiliklerde ölü bulundu
  27 Şub Doğa tutkunu kayıp şahıs makiliklerde ölü bulundu

  Denizli'de yürüyüşe çıkan ve 50 saat sonra kaybolan bir doğa tutkunu, polis dronu sayesinde makilik alan içerisinde ölü olarak bulundu. Şahsın yüksekten düşerek hayatını kaybettiği düşünülüyor.

 • Pekdemir, Pamukkale'deki kırsal mahallelerde coşkuyla karşılandı
  27 Şub Pekdemir, Pamukkale'deki kırsal mahallelerde coşkuyla karşılandı

  Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde hizmet yağdırdığı kırsal mahallelerde coşkuyla karşılandı. Pekdemir, projelerini anlatarak nasıl bir Pamukkale hayal ettiğini vatandaşlara aktardı.

 • Türkiye'de 12 saat içinde 7 kadın öldürüldü
  27 Şub Türkiye'de 12 saat içinde 7 kadın öldürüldü

  Türkiye'de son 24 saat içinde 7 kadın, birlikte oldukları ya da boşanma aşamasındaki erkekler tarafından öldürüldü. Bursa, Adıyaman, Erzurum, Sakarya, İstanbul, Denizli ve İzmir'de gerçekleşen cinayetlerde kadınlar tabancayla veya bıçakla saldırıya uğradı. Bazı saldırganlar intihar etti. Kadınların öldürülmeden önce şiddet gördükleri ve yardım taleplerinde bulundukları biliniyor.

 • Denizli'de Kaybolan Posta Çalışanı Ölü Olarak Bulundu
  27 Şub Denizli'de Kaybolan Posta Çalışanı Ölü Olarak Bulundu

  Denizli'de yürüyüşe çıkan posta çalışanı Süleyman Özsoydan, 50 saat sonra ölü olarak bulundu. Ormanlık alanda kaybolan Özsoydan'ın cesedi, arama çalışmaları sonucunda bulundu.

 • Denizli'de Yabancı Uyruklu Şahıs, Birlikte Yaşadığı Kadını Bıçakla Öldürdü
  27 Şub Denizli'de Yabancı Uyruklu Şahıs, Birlikte Yaşadığı Kadını Bıçakla Öldürdü

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, geri dönüşüm malzemeleri toplayarak geçimini sağlayan Afganistan uyruklu bir şahıs, birlikte yaşadığı ve iki çocuğunun annesi olan kadını bıçakla öldürdü. Çocukların yardım çığlığı üzerine gelen komşuları tarafından ihbar edilen katil zanlısı, polis tarafından yakalandı.

 • Denizli'de Boğazından Bıçakla Yaralanan Afganistan Uyruklu Kadın Hayatını Kaybetti
  27 Şub Denizli'de Boğazından Bıçakla Yaralanan Afganistan Uyruklu Kadın Hayatını Kaybetti

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşanan olayda, boğazından bıçakla yaralanan Afganistan uyruklu kadın hayatını kaybetti. Olayın ardından eş gözaltına alındı ve soruşturma başlatıldı.

 • Denizli'de Kaybolan Posta Çalışanı Aranıyor
  27 Şub Denizli'de Kaybolan Posta Çalışanı Aranıyor

  Denizli'de yürüyüşe çıkan posta çalışanı kayboldu. Çantası ve kulaklığı bulunan şahıs, havadan dron ve karadan jandarmanın iz takip köpeğiyle aranıyor.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, güvenlik sorunlarına dikkat çekti
  27 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, güvenlik sorunlarına dikkat çekti

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale'de yaşanan güvenlik sorunlarına ve düzensiz göçmen problemine dikkat çekti. Projeleri arasında güvenlik kameralarıyla donatılmış parklar ve gençlerin bağımlılıkla mücadele merkezi bulunuyor.

 • Denizli'de kaybolan kişi için arama çalışmaları devam ediyor
  27 Şub Denizli'de kaybolan kişi için arama çalışmaları devam ediyor

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde ailesinin 25 Şubat'ta kayıp ihbarında bulunduğu Süleyman Özsoydan için ormanlık alanda yürütülen arama çalışmaları 3. gününde devam ediyor. Jandarma, polis, AFAD, itfaiye, Türkiye Diyanet Vakfı Arama Kurtarma ekibi ve yakınlarının da katıldığı çalışmalara iz takip köpeği Benek de destek veriyor. Şu ana kadar herhangi bir iz bulunamadı.

 • Denizli'de kayıp şahıs 24 saattir aranıyor
  26 Şub Denizli'de kayıp şahıs 24 saattir aranıyor

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yürüyüşe çıkan ve ormanlık alanda kaybolduğu ihbar edilen 37 yaşındaki Süleyman Özsoydan, ekipler tarafından 24 saattir aranıyor. AFAD, DAK, AKUT ve güvenlik güçleri, Özsoydan'ı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şu ana kadar yapılan aramalarda bir sonuç elde edilemediği belirtildi.

 • Denizli'de Ormanda Kaybolan Şahıs Aranıyor
  26 Şub Denizli'de Ormanda Kaybolan Şahıs Aranıyor

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yürüyüşe çıktığı ormanlık alanda kaybolduğu ihbar edilen 37 yaşındaki Süleyman Özsoydan, ekipler tarafından 24 saattir aranıyor. AFAD, DAK, AKUT ve güvenlik güçleri, Özsoydan'ı bulmak için arama çalışmalarına devam ediyor.

 • Denizli'de yaşlı adam otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti
  26 Şub Denizli'de yaşlı adam otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşlı bir adam, yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kazada yaşamını yitiren adamın her gün aynı yolu kullanarak gündelik işlerini yapmaya gittiği belirtildi.

 • Denizli'de otomobilin çarptığı kişi hayatını kaybetti
  25 Şub Denizli'de otomobilin çarptığı kişi hayatını kaybetti

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, M.Ç. tarafından kullanılan bir otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan Mehmet Dağ'a çarptı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Dağ'ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Sürücü M.Ç. gözaltına alınırken, bölgede ulaşım kontrollü bir şekilde sağlandı. Dağ'ın cenazesi Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

 • Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale halkına çağrıda bulundu
  25 Şub Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale halkına çağrıda bulundu

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim çalışmaları kapsamında Pamukkale halkına birlikte çalışma ve ortak akılla yönetme çağrısında bulundu.

 • Aydın'da Otobüs ve Kamyonetin Karıştığı Kazada 2 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı
  25 Şub Aydın'da Otobüs ve Kamyonetin Karıştığı Kazada 2 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı

  Aydın'ın Buharkent ilçesinde meydana gelen kazada, direksiyon hakimiyeti kaybolan bir otomobilin çarparak yola devirdiği aydınlatma direğine çarpan bir otobüs ile kamyonet karıştı. Kazada 2 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı. Olay yerine jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 • Önce otomobil, sonra otomobil çarptı! Ölü ve yaralılar var
  25 Şub Önce otomobil, sonra otomobil çarptı! Ölü ve yaralılar var

  Aydın'ın Buharkent ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında otomobil, kamyonet ve otobüs birbirine çarptı. Kazada 2 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı. Olay yerine polis, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi ve yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Denizli'de yapılan uyuşturucu operasyonlarında 8 kişi yakalandı
  24 Şub Denizli'de yapılan uyuşturucu operasyonlarında 8 kişi yakalandı

  Denizli'nin Pamukkale, Honaz, Çivril ve Sarayköy ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 55 gram eroin, 350 gram esrar, 215 gram kenevir tohumu, hassas terazi, uçaksavar mermisi ve telefon ele geçirildi. Operasyonlar sonucunda gözaltına alınan 8 kişinin jandarmadaki işlemleri devam ediyor.

 • Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 8 Şüpheli Gözaltına Alındı
  24 Şub Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu: 8 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Denizli'de jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti ve imalatı yaptığı iddia edilen kişilere yönelik düzenlenen operasyonlarda 8 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonlarda 55 gram eroin, 350 gram kubar esrar, 215 gram kenevir tohumu, 1 adet hassas terazi, 1 adet uçaksavar mermisi ve 1 adet telefon ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Denizli'de öğrencilerle buluştu
  23 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Denizli'de öğrencilerle buluştu

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Denizli'de kampüs bölgesinde öğrencilerle buluştu. Aday Ertemur, Pamukkalemizi gençlerimizle de birlikte yöneteceğiz dedi.

 • Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki Berat Kandili'ni kutladı
  23 Şub Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki Berat Kandili'ni kutladı

  Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Örki, 'Berat Kandili, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür' dedi.

 • Pamukkale, sıcak hava balon turlarıyla turistlerin ilgisini çekiyor
  23 Şub Pamukkale, sıcak hava balon turlarıyla turistlerin ilgisini çekiyor

  UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Pamukkale, sıcak hava balon turlarıyla da ilgi görüyor. Pamukkale'de 10 yıl önce başlayan balon turları, her geçen yıl artan turist sayısıyla bölgede sektör haline dönüştü. Şu anda 19 firmanın 40 balonla hizmet verdiği Pamukkale'de geçen yıl 107 bin turist bölgeyi havadan izleme fırsatı buldu. Bu yıl 200 bin turiste ulaşmayı hedefleyen sektör temsilcileri, misafirlerine bölgenin güzelliklerini havadan izletmek istiyor. Balon turuna katılmak isteyenler gün doğumundan önce travertenler bölgesinde belirlenen kalkış noktalarına geliyor. Balonlar ortalama 45 dakika havada kalıyor ve yaklaşık 2 bin metre yüksekliğe çıkıyor. Pamukkale'nin Türkiye'nin büyük 2. balon uçuş sahası olduğu belirtiliyor.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den kırsal bölgelere hizmet sözü
  23 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir'den kırsal bölgelere hizmet sözü

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, kırsal bölgelerde ücretsiz veterinerlik ve ziraat mühendisliği hizmeti vereceğini, Pamukkale Belediyesi bünyesinde tarım, ticaret ve turizm konseyi kurulacağını, uzak mahallelere ise belediye hizmet ofisi açılacağının sözünü verdi.

 • Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: '10 yıldır hizmet almayan Pamukkale ile karşı karşıyayız'
  22 Şub Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: '10 yıldır hizmet almayan Pamukkale ile karşı karşıyayız'

  Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale'nin hizmetsiz kaldığını ve yapılmayan projelerin vatandaşlar tarafından artık kabul edilmediğini söyledi.

 • Güvenlik kameralı önlem kumarbazları koruyamadı
  22 Şub Güvenlik kameralı önlem kumarbazları koruyamadı

  Denizli'de kumar oynayan 25 kişiye polis ekipleri operasyon düzenledi. Güvenlik kameralarıyla polis baskınına karşı önlem almaları dikkat çekerken, bir şahıs ise kendisini görüntüleyen gazetecilere küfürler savurdu. Operasyon sonucunda 25 kumarbaz idari para cezasıyla cezalandırıldı ve kumar oynanan adres mühürlendi.

 • Denizli'de Kumar Oynayan 25 Kişiye Polis Operasyonu
  22 Şub Denizli'de Kumar Oynayan 25 Kişiye Polis Operasyonu

  Denizli'de polis ekipleri, kumar oynandığı tespit edilen bir adrese operasyon düzenledi. Operasyonda 25 kumarbaz suçüstü yakalandı. Güvenlik kameralarıyla polis baskınına karşı önlem almaya çalışanlar dikkat çekti. Operasyon sırasında bir şahıs ise kendisini görüntüleyen gazetecilere küfürler savurdu. Kumar oynanan adres mühürlendi ve kumarbazlara idari para cezası uygulandı.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Küçük Esnafı Ziyaret Ediyor
  21 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Küçük Esnafı Ziyaret Ediyor

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim kampanyası kapsamında küçük esnafı ziyaret ederek projelerini anlatıyor. Pekdemir, küçük esnafa destek olacak projelerin hazırlandığını belirtti.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çöp poşeti dağıtımıyla takdir topluyor
  21 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çöp poşeti dağıtımıyla takdir topluyor

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çevreci bir ilçe için çöp poşeti dağıtımı yaparak vatandaşların takdirini kazanıyor. Çalışmalar seçimlerden sonra da devam edecek.

 • Denizli'de Alkollü Şahıs Araçlara Zarar Verdi
  21 Şub Denizli'de Alkollü Şahıs Araçlara Zarar Verdi

  Denizli'de alkollü olduğu iddia edilen bir şahıs, mahallede bulunan araçlara, alkol şişesi, kaldırım taşı ve teneke kutusuyla zarar vererek ortadan kayboldu. Olayın ardından polis ekipleri şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

 • Ege Bölgesi Teknoparkları İş Birliğini Güçlendirmek İçin Toplantı Düzenlendi
  21 Şub Ege Bölgesi Teknoparkları İş Birliğini Güçlendirmek İçin Toplantı Düzenlendi

  Kütahya Tasarım Teknokent, Manisa Teknopark ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ege Teknoparkları Koordinasyon Toplantısına katıldı. Toplantıda, teknokentler arasındaki iş birliği potansiyeli artırılmak için ortak projeler ve başarı hikayeleri paylaşıldı. Ayrıca teknoparkların karşılaştığı mali sorunlar ele alındı ve çözüm önerileri sunuldu. Toplantının sonucunda bölgesel başarı vurgusu yapılarak gelecekte daha fazla iş birliği yapılması kararı alındı.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: Esnafımızı Destekleyeceğiz
  20 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: Esnafımızı Destekleyeceğiz

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, esnafın belediye hizmetlerinden mahrum kaldığını ve destek sözü vererek emeğinin karşılığını alacaklarını belirtti. Ekonomik zorluklar ve su baskınlarıyla boğuşan esnafın sorunlarını dinleyen Ertemur, Pamukkale Belediyesi'nin ilgisizliği ve yönetiminin rant peşinde olduğunu ifade etti.

 • Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Play-off'a lider olarak çıkıyor
  20 Şub Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Play-off'a lider olarak çıkıyor

  Pamukkale Belediyespor Kulübü'nün tekerlekli sandalye basketbol takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi A Grubu'nda lider olarak play-offa çıkmayı garantiledi. Takım, yarı finale çıkmak için Amedspor ile iki maç oynayacak.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir: 61 mahallede hiçbir eksik kalmayacak
  20 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir: 61 mahallede hiçbir eksik kalmayacak

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yeni hizmet döneminde 61 mahallenin tümünde hiçbir eksik kalmayacağını söyledi. Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, 31 Mart'tan sonra 61 mahallenin tümünde eksikliklerin giderileceği sözünü verdi. Muhtarlar ve ilçe sakinlerinin taleplerini dinleyerek ortak akılla hareket edileceğini dile getiren Pekdemir, 61 mahallenin tümünde tek bir eksik bile kalmayacağını söyledi. Seçim çalışmaları kapsamında Pamukkale'yi sokak sokak dolaşan Cumhur İttifakı'nın Adayı Halil Pekdemir, hem projelerini anlatıyor hem de vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor. Semt pazarları, kıraathaneler, parklar, esnaf ve iş yerlerini dolaşarak, AK Parti'nin Pamukkale'deki 3. döneminde yapılacak çalışmaları aktaran Pekdemir, '31 Mart zaferinin ardından da inşallah dün olduğu gibi el ele gönül gönüle Pamukkale için hizmet üretmeye devam edeceğiz' dedi. - DENİZLİ

 • DP Denizli'de Pamukkale Belediye Başkan Adayını Tanıttı
  19 Şub DP Denizli'de Pamukkale Belediye Başkan Adayını Tanıttı

  Demokrat Parti'nin (DP) Denizli'de belirlenen dört adayı için düzenlediği tanıtım toplantısında, Pamukkale Belediye Başkan Adayı olarak Avukat Kadir Yatağan'ın ismi açıklandı.

 • AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör: Denizli'de hedef 20 de 20
  19 Şub AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör: Denizli'de hedef 20 de 20

  AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Cumhur ittifakıyla birlikte Denizli'de 31 Mart yerel seçiminde hedeflerinin 20 de 20 olduğunu söyledi. Güngör, seçim koordinasyon merkezi açılışlarında yaptığı konuşmada, AK Parti belediyeciliği ile gerçek belediyeciliğin başlayacağını ve milletin hizmetkarı olacak belediye başkanlarının destan yazacağını belirtti.

 • Buldanspor ile Pamukkale U 15 Maçının Başlama Vuruşunu Ahmet Balaban Yaptı
  19 Şub Buldanspor ile Pamukkale U 15 Maçının Başlama Vuruşunu Ahmet Balaban Yaptı

  Buldan'ın sembol ismi Ahmet Balaban, Buldanspor ile Pamukkale U 15 maçının başlama vuruşunu gerçekleştirdi. Ahmet Balaban, taraftarlardan yoğun alkış aldı ve büyük onur duyduğunu belirtti. Buldanspor, Ahmet Balaban'ın yaptığı maçta Pamukkalespor'u 2-0 yendi.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Açılışta Duygusal Anlar Yaşadı
  18 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Açılışta Duygusal Anlar Yaşadı

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur'un seçim koordinasyon merkezi açılışında ailesini sahneye davet ederek duygusal anlar yaşandı. Ertemur, Pamukkale için söz aldı ve ailesi onu Pamukkale'ye emanet etti.

 • Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer'in Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
  17 Şub Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer'in Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

  Cumhur İttifakı'nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer'in Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), coşkulu bir törenle açıldı. Yoğun ilgi nedeniyle miting havasında geçen tören, AK Parti ve MHP'nin Denizli kurmaylarının da katılımıyla gövde gösterisine dönüştü.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı
  17 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa birçok kişi katıldı ve vatandaşların coşkusu görülmeye değerdi. Ertemur, Pamukkale'yi hak ettiği hizmetle tanıştırmak için kolları sıvadıklarını belirtti.

 • AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
  17 Şub AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Cumhuriyet Mahallesinde esnaf ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Pekdemir'in saha ziyaretleri, vatandaşların büyük takdirini kazanırken, yeni dönemdeki projelerine de yön veriyor.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: Önce Üreteceğiz, Sonra Ucuza Yiyeceğiz
  17 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur: Önce Üreteceğiz, Sonra Ucuza Yiyeceğiz

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek, üretim ve uygun fiyatlı alışverişin önemini vurguladı. Ertemur, göreve geldiklerinde vatandaşların derin bir nefes alacağını belirtti.

 • Denizli'de Satranç Şampiyonası Sonuçlandı
  16 Şub Denizli'de Satranç Şampiyonası Sonuçlandı

  15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen müsabakalar sonunda düzenlenen törende dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi. Okul Sporları Denizli'de birçok farklı branşta hız kesmeden devam ediyor. 2023-2024 faaliyet takviminde yer alan Satranç Küçükler İl Şampiyonası, 13-15 tarihleri arasında Pamukkale Satranç Salonu'nda gerçekleşen müsabakalarla sona erdi. 27 takımdan 138 sporcunun hamle yaptığı yarışmalar sonunda düzenlenen ödül töreniyle şampiyonlara kupa ve madalyaları takdim edildi. Okul Sporları 2023-2024 Sezonunda Denizli'de gerçekleşecek olan tüm Satranç organizasyonlarına Mavi Nefes Yayınevi'nin sponsor oldu. Ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli'de Satranca olan ilginin her geçen gün arttığını, gerek yerel yarışmalar gerekse ulusal organizasyonlarla Denizli'nin bir satranç kenti olduğunu ifade etti. Satranç branşında gerçekleşecek yarışmalara sponsor olarak destek sağlayan Mavi Nefes Yayın Evi'ne teşekkür eden İlman, Yayın Evi Müdürü Mustafa Soylu adına hazırlanan ay yıldızlı forma ve plaketi firma yetkili Göksel Acar'a takdim etti. Pamukkale Satranç Salonunda üç gün süren müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ile Türkiye Satranç Federasyonu Asbaşkanı Halil Hilmi Darı takdim etti. Şampiyona Kızlar'da Özel Denizli Bilnet Ortaokulu şampiyonluğa ulaşırken, Genel kategoride ise Havva-Süleyman Yağlıca Ortaokulu şampiyon oldu. - DENİZLİ

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Seçim Koordinasyon Merkezini Açacak
  16 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur Seçim Koordinasyon Merkezini Açacak

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, 17 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 15:00'da İstiklal Caddesi'nde seçim koordinasyon merkezini açacağını duyurdu.

 • CHP Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale'nin Cumhuriyet Mahallesi'ni ziyaret etti
  16 Şub CHP Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale'nin Cumhuriyet Mahallesi'ni ziyaret etti

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Cumhuriyet Mahallesi'ni ziyaret ederek mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi ve çözüm sözü verdi.

 • CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Asmalıevler Mahallesi'nde Yol Sorunlarını Çözeceğini Söyledi
  15 Şub CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Asmalıevler Mahallesi'nde Yol Sorunlarını Çözeceğini Söyledi

  CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Asmalıevler Mahallesi'nde yaşanan yol ve üst yapı sorunlarının çözüleceği sözünü verdi. Ertemur, mahalle sakinleri ve muhtar ile bir araya gelerek sorunları yerinde tespit etti ve çözüm için işbirliği yapacaklarını belirtti.

 • Denizli'de 'Bakımlı İmam' Mahalle Muhtar Adayı Oldu
  15 Şub Denizli'de 'Bakımlı İmam' Mahalle Muhtar Adayı Oldu

  Rusya'da ve Denizli'de 36 yıl din görevlisi olarak çalışan Hikmet Yuvacı, mahallesine muhtar adayı oldu. Yuvacı, kazandığında ücreti öğrencilere, ihtiyaç sahiplerine ve mahallede eksik olan hizmetlere kullanacağını açıkladı. Emekli imam Yuvacı, renkli kişiliği ve bakımlı olmasıyla 'Bakımlı İmam' olarak tanınıyor. Mahallesinde iz bırakmak isteyen Yuvacı, halka ücretsiz hizmet vereceğini ve sıra dışı bir muhtar olacağını belirtti.

Advertisement