Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Objektiflere Yakalandı

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Objektiflere Yakalandı

29 gün önce

Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, Ortaköy'de bir mekanda yemek yerken görüntülendi. İkili, çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı.

İki aydır birlikte olan ancak ilişkilerini itiraf etmeyen Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Ortaköy'de objektiflere yakalandı. Yakın çevresine, "Çok âşığım" dediği öğrenilen ünlü popçu, sevgilisini elleriyle besledi.

AŞIKLAR ORTAYA ÇIKTI

 Merve Boluğur'dan dört ay önce boşanan Murat Dalkılıç'ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel'le anılıyordu. Aynı eve taşındıkları iddia edilen ikili Ortaköy'deki bir mekanda ortaya çıktı.

SAMİMİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Dostlarıyla yemek yiyen çiçeği burnunda çift, samimi halleriyle objektiflere takıldı.

ELLERİYLE BESLEDİ

HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre; yakın çevresine, "Çok aşığım" dediği öğrenilen Dalkılıç, yemek boyunca sevgilisini elleriyle besledi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Ünlü çift çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı. Soruları yanıtsız bırakan ve hızla araçlarına yönelen ikiliden Dalkılıç'ın sevgilisinin yanı yerine öne oturması dikkat çekti.

İkili böyle görüntülendi;YORUMLAR


Çiftlik Bank'a Benzeyen Sistemler, Kimlik Verilerini de Tehlikeye Sokuyor Reyting Rekorları Kıran Sen Anlat Karadeniz'e Güzel Oyuncu İlayda Çevik Dahil Oldu

Sevgilisini Eşinden Ayırıp Evlenen Nursel, Şimdi de Kızını Sildi