Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Objektiflere Yakalandı

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Objektiflere Yakalandı

11 ay önce

Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, Ortaköy'de bir mekanda yemek yerken görüntülendi. İkili, çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı.

İki aydır birlikte olan ancak ilişkilerini itiraf etmeyen Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, Ortaköy'de objektiflere yakalandı. Yakın çevresine, "Çok âşığım" dediği öğrenilen ünlü popçu, sevgilisini elleriyle besledi.

AŞIKLAR ORTAYA ÇIKTI

Merve Boluğur'dan dört ay önce boşanan Murat Dalkılıç'ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel'le anılıyordu. Aynı eve taşındıkları iddia edilen ikili Ortaköy'deki bir mekanda ortaya çıktı.

SAMİMİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Dostlarıyla yemek yiyen çiçeği burnunda çift, samimi halleriyle objektiflere takıldı.

ELLERİYLE BESLEDİ

HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre; yakın çevresine, "Çok aşığım" dediği öğrenilen Dalkılıç, yemek boyunca sevgilisini elleriyle besledi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Ünlü çift çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı. Soruları yanıtsız bırakan ve hızla araçlarına yönelen ikiliden Dalkılıç'ın sevgilisinin yanı yerine öne oturması dikkat çekti.

İkili böyle görüntülendi;YORUMLAR


Saba Tümer'den Olay Yaratan İtiraf: Yemek Yapan Erkekler Seksi Oluyor Belçika Başbakanı Charles Michel, İstifa Kararı Aldığını Açıkladı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama