Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar etti - Son Dakika

Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar etti

26.12.2019 12:12
Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar etti, System.String[]

Norveç Kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar ederek yaşamına son verdi. 47 yaşındaki Behn, 2002 yılında Norveç Prensesi Martha Louise ile evlenmiş, üç çocuk sahibi olan çift 15 yıl sonra boşanmıştı.

Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar ederek yaşamına son verdi.

Birçok roman ve tiyatro piyesi yazan 47 yaşındaki Behn, 2002 yılında Norveç Prensesi Martha Louise ile evlenmiş, üç çocuk sahibi olan çift 15 yıl sonra boşanmıştı.

Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar etti

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Norveç kraliyet ailesinin eski damadı Ari Behn intihar etti - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti