Yolda durdurdukları çifti dövüp kıza tecavüz eden caniler, şantaj yapmak için çıplak fotoğraflarını çektiler - Son Dakika

Yolda durdurdukları çifti dövüp kıza tecavüz eden caniler, şantaj yapmak için çıplak fotoğraflarını çektiler

12.11.2020 10:56

Konya'da 3 kişi B.Y. ve arkadaşı S.O.'nun içinde olduğu otomobilin yanına giderek ikiliyi silah zoruyla çırılçıplak soydu ve dövdü. B.Y.'ye cinsel saldırıda da bulundukları öne sürülen şüpheliler daha sonra çıplak fotoğraflarını çektikleri şahıslardan para istedi. İkili durumu polise bildirirken, şüpheli olarak belirlenen 4 kişiden 2'si tutuklandı.

Konya'nın Karatay ilçesi Hacı Yusuf Mecsit Mahallesi'ndeki kırsal alanda meydana gelen olayda, iddialara göre B.Y. ve arkadaşı S.O.'nun içinde oturdukları otomobilin yanına, başka bir otomobille tanımadıkları 3 kişi geldi. Ellerinde sopa ve tüfek bulunan 3 kişi, B.Y. ve S.O.'yu otomobilden indirip, çırılçıplak soydu ve dövdü.

KIZA CİNSEL SALDIRIDA BULUNARAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİLER

B.Y.'ye cinsel saldırıda bulundukları öne sürülen şüpheliler, ikilinin çıplak halde fotoğraflarını çekip, 10 bin lira istedi. İki arkadaşın yanından ayrılan şüpheliler, bir süre sonra B.Y.'yi cep telefonundan arayarak, parayı getirmesini söyledi. B.Y. ve S.O. da polise giderek, yaşadıklarını anlattı.

POLİSLER ŞÜPHELİLERİ BELİRLEDİ

İhbarın ardından çalışma başlatan polis, Cumali Yazıcı ve Mehmet Fatih Yılan ile Habip K. ve Burhan Ç.'yi şüpheli olarak belirledi. Polis, B.Y.'nin arandığı cep telefonu hattının sahibinin Habip K., genç kıza cinsel saldırıda bulunan kişinin Mehmet Fatih Yılan, çıplak görüntüleri çeken kişinin de Cumali Yazıcı olduğunu saptadı.

CİNSEL SALDIRI SUÇLAMASINI KABUL ETMEDİLER

4 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Şüpheliler, ilk ifadelerinde bölgede hayvancılık yaptıklarını, hırsız olabileceklerini düşünerek otomobilin yanına gittiklerini, 2 kişiyi dövdüklerini itiraf edip, cinsel saldırı suçlamasını kabul etmedi.

2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Cumali Yazıcı ve Mehmet Fatih Yılan, 'kişiyi hürriyetten yoksun kılma, şantaj, cinsel saldırı, yağma, kasten yaralama ve tehdit' suçlarından tutuklandı. Habip K. ve Burhan Ç., adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Yolda durdurdukları çifti dövüp kıza tecavüz eden caniler, şantaj yapmak için çıplak fotoğraflarını çektiler

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Yolda durdurdukları çifti dövüp kıza tecavüz eden caniler, şantaj yapmak için çıplak fotoğraflarını çektiler - Son Dakika


YORUMLAR (37)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Vatandaşın döviz mevduatı 514 milyon dolar azalarak tarihi zirveden döndü Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Olimpiyat Stadı'nda kritik maç başladı! Canlı anlatım Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 17'de sabit bıraktı