Son Dakika Haberleri: Evlilik Teklifi Alan Oyuncu Fulya Zenginer, Yüzük Parmağının Fotoğrafını Paylaşarak Tektaşını Gösterdi

Evlilik Teklifi Alan Oyuncu Fulya Zenginer, Yüzük Parmağının Fotoğrafını Paylaşarak Tektaşını Gösterdi

12 gün önce

Ünlü oyuncu Fulya Zenginer, geçtiğimiz gün Milano'da evlilik teklifi almış ve kabul etmişti. Evlilik teklifine dair duygularını paylaşan oyuncunun verdiği poz herkesi şaşırttı.

"Küçük Kadınlar"ın asi kızı olarak hayatımıza giren oyuncu Fulya Zenginer, önceki gün 1,5 yıldır aşk yaşadığı grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile beraber çıktıkları Milano gezisinde evlilik teklifi aldı. Teklife evet cevabı veren Zenginer, teklifi dans ederek kutladı. Instagram hesabından da takipçileri ile bu özel günü paylaşan güzel oyuncunun verdiği poz ise herkesi şaşırttı.

"BU SEFER GERÇEK"

29 yaşındaki başarılı oyuncu, uzun süren ilişkisini evlilik kararı ile taçlandırırken hem magazin hem de sosyal medyada gündem oldu. Instagram hesabında paylaştığı yüzük fotoğrafının altına "Tamam bu sefer gerçek. 2017 yılında yani 27 yaşındayken asla ciddi duramayan tam bir kötü şaka kraliçesiydim, ikinci fotoğraftaki trollemeyi de o zaman yapmıştım eski takipçilerim bilir. Ve şimdiye gelecek olursam; aslında çok önce evlilik kararı almıştık ve ben onu teklif sanıyordum. Ama hayatımın aşkı bey ben hariç herkesin bildiği bir sürpriz hazırlamış ve sonunda 'evet dedim' ortaya çıktı. Darısı başınıza, daha güzelleri sizin olsun sevenler sevdiklerine kavuşsun." notunu düştü.

Fulya Zenginer'in geçen sene yaptığı şakanın fotoğrafı

Fulya Zenginer'in Evleneceği Kuntay Tarık Evren Kimdir?

Küçük Kadınlar Dizisinin Oyuncusu Fulya Zenginer, Evlilik Teklifini Dans Ederek Kabul Etti


YORUMLAR


Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi Erdoğan Kahramanmaraş Mitinginde Gelen Telefon Sonrası Konuşmasına Ara Verdi

Saldırgan Kadın, Kendisini Taciz Ettiğini Öne Sürdüğü Adama Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı