Son Dakika Haberleri: Özge Özpirinççi'nin Makyajsız Hali, Hayranlarına 'Makyaj Güzeli' Dedirtti

Özge Özpirinççi'nin Makyajsız Hali, Hayranlarına 'Makyaj Güzeli' Dedirtti

5 gün önce

Ekranların sevilen yüzü Özge Özpirinççi'nin, bir cafede makyajsız çekilmiş fotoğrafları hayranlarına 'Makyaj güzeli' dedirtti.

Kadın dizisinin sevilen oyuncusu Özge Özpirinççi, bir cafede kahve içerken görüntülendi. Makyajsız haliyle objektiflere yakalanan sempatik oyuncunun fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Doğallığıyla dikkaet çeken Özge'nin son hali hayranları tarafından yadırgandı.

TAKİPÇİLERİ SON HALİNİ YADIRGADI

Güzel oyuncu sosyal medya hesabından ise makyajsız fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Takipçilerinin bir kısmı 'annene benzettim ilk gördüğümde derken, bir kısmı ise makyajsız da güzel' yorumlarını yaptı.

"KADIN" YIPRATTI

Kadın dizisinde performansıyla göz dolduran güzel oyuncuya, hayranları bu halinin diziden dolayı yıprandığı yorumlarını yaptı.

İşte Özge'nin doğal haline takipçilerinin yaptıkları yorumlar;
Ak Partili Turan'ın Telefonunu 'Bedelli' Kilitledi Ünlü Brezilyalı Doktor, Evinde Yaptığı Kalça Büyütme Ameliyatı Ölümle Sonuçlanınca Kayıplara Karıştı

Emmanuel Emenike, Transfer Görüşmeleri İçin İstanbul'a Geldi 16 Yaşındaki Etiyopyalı Atletin Fotoğrafı, Spor Dünyasını İkiye Böldü