'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor - Son Dakika

'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor

03.01.2012 12:20
'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor, System.String[]

Magdeburg'daki Hayvanat Bahçesinde Dünyaya Gelen Dünyanın En Küçük Maymun Cinslerinden Biri Olan Mona Maymunlarının Yavrusuna Burada Görevli Susann Paelecke Özenle Bakıyor.

Henüz 1 ayını bile doldurmayan, ancak kendisini görmek isteyen yüzlerce kişininin ziyaret ettiği 'Parmak maymun'u biberonla ve mutfakta hazırladığı özel mamalarla besleyen Paelecke, altını da bebek bezi ile bağlıyor. Bakıcı Susann Paelecke, sevimli mini maymun yavrusunun oyuncaklarla oynamayı çok sevdiğini söyledi.

'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor
'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor
'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 'Parmak Maymun'a Özenle Bakılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı