Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır - Son Dakika

Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır

08.07.2013 17:36
Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır, System.String[]

Tadını agave (sabır otu) bitkisinden alan tekilanın sadece shottan ibaret olmadığını ispatlayan el Jimador, Beyoğlu'nda pazartesi gecelerine damgasını vuruyor.

Tadını agave (sabır otu) bitkisinden alan tekilanın sadece shottan ibaret olmadığını ispatlayan el Jimador, Beyoğlu'nda pazartesi gecelerine damgasını vuruyor. Meksika'nın en çok satan tekilası El Jimador'un iddialı kokteyli Desperado, hafta başı stresini atmak isteyenleri son dönemin en alternatif mekanlarından Kasette'de buluşturuyor.

Meksika'lılar tekilayı sadece shot olarak içmiyor! El Jimador Tequila Meksika'nın farklı içkilerini ve yaşam tarzını, müziğin gece hayatındaki alternatif ismi DJ Semih Akay'ın performansı ile birleştiriyor ve pazartesi geceleri konukların ayağına getiriyor. Partiye el Jimador'un özel olarak hazırlanmış esprili aksesuarları da konukların kendilerini Meksika'da gibi hissetmelerini sağlıyor.

Eğer siz de haftanın ilk iş gününün kasvetini üzerinizden atmak istiyorsanız her pazartesi Kasette'te gerçekleşen partilere gelerek el Jimador'un tekilalı kokteylleri eşliğinde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Unutmayın, el Jimador'lu partiler gece 12'de başlar, siz gidene kadar devam eder.

Adres: Asmalımescit Mah. Korsan çıkmazı No: 6 Beyoğlu

- Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika Basın Bültenleri Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu