Reha Çamuroğlu: Türkiye Kabile Devleti Haline Geldi - Son Dakika

Reha Çamuroğlu: Türkiye Kabile Devleti Haline Geldi

16.12.2014 17:01
Reha Çamuroğlu: Türkiye Kabile Devleti Haline Geldi, System.String[]

Özgür medyaya yönelik 14 Aralık operasyonunu eleştiren eski AK Parti Milletvekili Reha Çamuroğlu, “Türkiye öyle bir hale geldi ki; her türlü operasyon yapılabilir.

Özgür medyaya yönelik 14 Aralık operasyonunu eleştiren eski AK Parti Milletvekili Reha Çamuroğlu, “Türkiye öyle bir hale geldi ki; her türlü operasyon yapılabilir. Türkiye kabile devleti haline dönüştü.” dedi.

Reha Çamuroğlu da medyaya yönelik operasyonu eleştirdi. Medyanın susturulmaya çalışıldığını anlatan Çamuroğlu, hukuksuzluklar nedeniyle Türk sermayesinin bile yurtdışına çıkmaya başladığını söyledi. Çamuroğlu, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Türkiye’de, genel endişelerden biri de serbest piyasadır. Türkiye’de her şeyden önce serbest piyasa kalmadı. Türkiye şu anda devlet kapitalizmi ile yönetilen bir ülke haline geldi. Son zamanlarda yurtdışına giden Türk vatandaşlarının sermayesi ürkütücü düzeyde. Türk sermayesi bile burada kalmıyor. Bu inşalar yatırımlarının güvence altında olduğunu düşünseler yurtdışına çıkarlar mı? Büyük iş adamları yurtdışında yatırım yapacak yer arıyorlar. Çünkü ülkede hukuk kalmadı, adalet kalmadı. Bu hale geldikten sonra medyanın hiçbir garantisi olmaz. Hepimiz Türkiye’de tesadüfen yaşıyoruz.”

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Reha Çamuroğlu: Türkiye Kabile Devleti Haline Geldi - Son Dakika


Son Dakika

Manchester City, evinde Burnley'yi 5-0 yendi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Bitiş düdüğü sonrası Başakşehirli ve Denizlisporlu futbolcular birbirine girdi Galatasaray, aradığı golü buldu! Sarı kırmızılılar, yıldız futbolcusuyla öne geçti Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı