Son Dakika Haberleri: Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret

Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret

4 ay önce

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehit jandarma uzman çavuş Ümit Eker'in Kavak ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret, System.String[]
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı  Yusuf Ziya Yılmaz, şehit jandarma uzman çavuş Ümit Eker'in  Kavak ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Vali Kaymak ve Büyükşehir  Belediye Başkanı Yılmaz, 2007 yılında bölücü terör örgütü tarafından kara yoluna döşenen patlayıcı maddenin uzaktan kumandayla patlatılması sonucu şehit olan jandarma uzman çavuş Eker'in Tabaklı Mahallesi'ndeki babaevini ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, şehitleri hiçbir zaman unutmadıklarını ifade ederek, "Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Bu hainlerinin kökünün kazınması için devletimiz, hükümetimiz gerekli adımları atıyor. Tüm şehitlerimizin intikamını alacak bir ordumuz var. Rabbim onlara zeval vermesin." dedi.

Vali Osman Kaymak ve Yılmaz, şehit ailesiyle bir süre sohbet etti.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'yı İfşa Etti: Onun En Çirkin Hallerini Gördüm
Karın Ağrısı Şikayeti ile Hastaneye Giden Adamın Anüsünden Yılan Balığı Çıktı