Son Dakika Haberleri: Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret

Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret

6 ay önce

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehit jandarma uzman çavuş Ümit Eker'in Kavak ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehit Uzman Çavuş Eker'in Ailesine Ziyaret, System.String[]
 Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şehit jandarma uzman çavuş Ümit Eker'in Kavak ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Vali Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, 2007 yılında bölücü terör örgütü tarafından kara yoluna döşenen patlayıcı maddenin uzaktan kumandayla patlatılması sonucu şehit olan jandarma uzman çavuş Eker'in Tabaklı Mahallesi'ndeki babaevini ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, şehitleri hiçbir zaman unutmadıklarını ifade ederek, "Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Bu hainlerinin kökünün kazınması için devletimiz, hükümetimiz gerekli adımları atıyor. Tüm şehitlerimizin intikamını alacak bir ordumuz var. Rabbim onlara zeval vermesin." dedi.

Vali Osman Kaymak ve Yılmaz, şehit ailesiyle bir süre sohbet etti.


5'inci Evliliğini 19'luk Kızla Yapan Muhtarın Düğününe Çocukları Bile Gelmedi İşte Erdoğan'ın "Çeyrek Domuzu 7 Dakikada Yemiş" Dediği CHP'li İl Başkanı'nın Eşinin O Paylaşımı
Menajerlik Şirketi, Küvetten Fotoğraf Paylaşan Meryem Uzerli ile Yollarını Ayırdı