Sinema - Suçlu - Son Dakika

Sinema - Suçlu

14.04.2016 09:22

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Filmin Fragmanı İSTANBUL - Ariel Vromen'in yönettiği ve Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones ile Gal Gadot'un oynadığı Suçlu (Criminal), haftanın vizyon filmlerinden.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Filmin Fragmanı İSTANBUL - Ariel Vromen'in yönettiği ve Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones ile Gal Gadot'un oynadığı Suçlu (Criminal), haftanın vizyon filmlerinden.

Sinema - Suçlu
Sinema - Suçlu
Sinema - Suçlu
Sinema - Suçlu

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sinema - Suçlu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hakime hakaret ettiği iddia edilen Nagehan Alçı'nın yargılanmasına başlandı Bursa'da erkek arkadaşını tabancayla öldüren kadın tutuklandı Pınar Altuğ, "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna sert çıktı: Sana ne ya da kime ne! Havalandırmanın arızalanması pahalıya patladı: 20 bin tavuk telef oldu Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar