Survivor neden yok? Survivor yeni bölüm ne zaman? - Son Dakika

Survivor neden yok? Survivor yeni bölüm ne zaman?

29 gün önce

Survivor 2020 bugün neden yok ve hangi günler yayınlanıyor sorusu, programı yakından takip edenlerin merak ettiği konu oldu.

Survivor neden yok? Survivor yeni bölüm ne zaman?, System.String[]

Survivor 2020 bugün neden yok ve hangi günler yayınlanıyor sorusu, programı yakından takip edenlerin merak ettiği konu oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'un yeni bölümünün yayın akışında yer alamaması bilgisiyle, Survivor bu akşam yayınlanmayacak. Peki, Survivor yeni bölüm neden yok? İşte, Survivor 2020 hangi günler sorusunun cevabıyla ilgili detaylı bilgiler.


SURVİVOR NEDEN YOK?


28 Şubat TV8 yayın akışı bilgisi kapsamında, Survivor'un yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Survivor'un yeni bölümü İdlib'de meydana gelen hava saldırısında kaybettiğimiz 33 şehidimizin ardından yayınlanmayacak.


SURVİVOR 2020 HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?


Survivor 2020, bu yıl pazartesi, salı, cuma, cumartesi ve pazar günleri ekranlarda olacak. Survivor programı ilerleyen günlerde değişkenlik gösterebilecek.

Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Son Dakika

Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü
ABD'li doktorlar, koronavirüsün yeni bir belirtisini daha tespit etti İtalya'da koronavirüsten ölenlere ilişkin rapor hazırlandı! İşte en çok görülen hastalıklar