Tanzanya'daki Burundili göçmenlerin kitlesel halde ülkelerine geri dönüşü başladı - Son Dakika

Tanzanya'daki Burundili göçmenlerin kitlesel halde ülkelerine geri dönüşü başladı

04.10.2019 07:31
Tanzanya'daki Burundili göçmenlerin kitlesel halde ülkelerine geri dönüşü başladı, System.String[]

Burundili yaklaşık 600 göçmen, Tanzanya’daki göçmen kamplarında kadınlara yönelik tecavüz vakalarının artması üzerine bu ülkeyi terk etti.

Burundili yaklaşık 600 göçmen, Tanzanya'daki göçmen kamplarında kötü muamele ve özellikle kadınlara yönelik tecavüz vakalarının artması üzerine bu ülkeyi terk etti.

Reuters, Tanzanya polisinin şiddet ve kötü muamele uygulamalarından şikayetçi Burundili göçmenlerin, kampları terk edip, kitlesel olarak anavatana geri dönüşe geçtiğini duyurdu.

Tanzanya'daki Burundili göçmenlerin kitlesel halde ülkelerine geri dönüşü başladı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Tanzanya'daki Burundili göçmenlerin kitlesel halde ülkelerine geri dönüşü başladı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi