Son Dakika Haberleri: THY'den Yolcular Için Referandum Düzenlemesi

THY'den Yolcular Için Referandum Düzenlemesi

8 ay önce

16 Şubat ve öncesinde düzenlenmiş biletlerin, 9-23 Nisan tarihlerinde tüm AnadoluJet ve THY seferlerine kayıtlı rezervasyon değişiklikleri satış ofislerinden yapılacak.

Yeni anayasa referandumunun 16 Nisan'da gerçekleştirileceğinin açıklanmasının ardından  Türk Hava Yolları, yolcuların mağdur olmaması için 09-23 Nisan 2017 tarihleri aralığındaki tüm AnadoluJet ve  THY seferlerine kayıtlı yolcuların rezervasyon işlemlerinde istenildiği takdirde değişikliğe gidileceği açıklandı.

RESMİ İNTERNET SİTESİNDEN AÇIKLAMA YAPILDI

Yeni anayasa referandumunun 16 Nisan'da gerçekleştirileceğinin açıklanmasının ardından  THY, karara ilişkin yeni bir düzenlemeye gitti. Bu kapsamda referandum tarihi netleşmeden önce bilet alan yolcuların oy kullanma konusunda mağduriyet yaşamaması için  THY'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

REZERVASYON DEĞİŞİKLİKLERİ OFİSLERDEN GERÇEKLEŞECEK

"16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum nedeniyle uçuşlarında değişiklik talep eden T.C. vatandaşı yolcularımızın; 16 Şubat 2017 ve öncesinde düzenlenmiş biletlerinin, 09 Nisan 2017-23 Nisan 2017 tarih aralığındaki tüm AnadoluJet ve  THY seferlerine kayıtlı rezervasyon değişiklikleri,  THY'ye ait bilet satış ofislerinde gerçekleştirilecektir. Rezervasyon değişikliği talebi olan yolcularımızın, 06 Mart 2017 tarihine kadar bilet satış ofislerimize başvurması rica olunur."


Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler Melih Gökçek'in Yerine Kim Gelecek Sorusuna Abdülkadir Selvi Cevap Verdi
ABD ile Bağdat Arasındaki Kriz Büyüyor! İbadi, Tillerson'un Gönderin Dediği Milislere Sahip Çıktı