Toroslar'da "Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi" - Son Dakika

Toroslar'da "Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi"

25.10.2019 15:34
Toroslar'da

Toroslar Belediyesi personeline "Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi" verildi.

Toroslar Belediyesi personeline "Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi" verildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kalite yönetimi sistemleri uzmanı Hatice İğde tarafından, personele eğitimde kalite kavramı, iş birliği, kalite güvence sistemi hakkında bilgilendirme yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, daha iyi ve kaliteli hizmet için bu tür eğitimlere önem verdiklerini belirterek, "Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti ulaştırmak amacıyla kalite standartlarını eksiksiz yerine getirerek, kaliteyi bir kurum kültürü haline getirme yolunda çalışmalar yapıyoruz. Bu eğitim programı da onlardan biri. Kaliteyi önemsiyoruz. Çünkü ilçemize daha iyi hizmet etmek istiyoruz." ifadesini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Toroslar'da 'Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı