TÜRKMENİSTAN'DA KAZADA YARALANAN ŞOFÖRÜN AİLESİ, GETİRİLMESİNİ İSTİYOR - Son Dakika
Güncel

TÜRKMENİSTAN'DA KAZADA YARALANAN ŞOFÖRÜN AİLESİ, GETİRİLMESİNİ İSTİYOR

GAZİANTEPLİ şoför Şeyhmus Kara(57), Türkmenistan'da trafik kazasında ağır yaralandı.

30.10.2022 15:44  Güncelleme: 16:27

GAZİANTEPLİ şoför Şeyhmus Kara(57), Türkmenistan'da trafik kazasında ağır yaralandı. Konsolosluktan babalarının yoğun bakımda tedavi gördüğü bilgisini aldıklarını anlatan çocukları, Kara'nın Türkiye'ye getirilmesi için yetkililerden yardım bekliyor.

Kazakistan'dan Mersine yük getiren 4 çocuk babası Şeyhmus Kara, Türkmenistan'da meydana gelen trafik kazasında ağır yaralandı. Carcu kentindeki hastanede yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Kara'nın, kazada yaralandığını ailesi konsolokluktan gelen telefon ile öğrendi. Babalarının kaza geçirdiği haberiyle sarsılan çocuklarından Gökhan Kara, Konsolosluktan bizi arayarak babamızın kazada yaralandığı söylendi. Yoğun bakımda tedavi gördüğü bilgisi dışında bilgimiz yok. Babamla ilgili sağlıklı bilgi alamayışımız bizleri perişan ediyor. Babamızın yanına gitmek ya da onun Türkiye'ye getirilmesi için yetkililerden yardım istiyoruz dedi.

Yaralı şoförün kızı Sevgi Kara ise 1 hafta önce babasının kaza geçirdiğini öğrendiklerini belirterek, Babamızdan gelecek haberi bekliyoruz. Herkes farklı şeyler söylüyor. Biz babamıza ulaşmak en azından birimizin yanına gitmesini istiyoruz. O da olmuyorsa Türkiye de tedavisinin yapılmasını istiyoruz diye konuştu.

Barış Kara ise babasının durumuna ve Türkiye'ye getirilmesine ilişkin yetkililerden yardım beklediklerini ifade etti.

TÜRKMENİSTAN\'DA KAZADA YARALANAN ŞOFÖRÜN AİLESİ, GETİRİLMESİNİ İSTİYOR
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TÜRKMENİSTAN'DA KAZADA YARALANAN ŞOFÖRÜN AİLESİ, GETİRİLMESİNİ İSTİYOR - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement