Vali Aydın Baruş, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika

Vali Aydın Baruş, öğrencilerle bir araya geldi

04.12.2019 16:14
Vali Aydın Baruş, öğrencilerle bir araya geldi, System.String[]

Malatya Valisi Aydın Baruş, Battalgazi ilçesinde iki okulu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Malatya Valisi Aydın Baruş, Battalgazi ilçesinde iki okulu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Battalgazi İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Vali Aydın Baruş'u, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut ve Okul Müdürü Ahmet Geçici karşıladı.

Okul müdürü Geçici'den okulun fiziki ve eğitim durumu hakkında bilgi alan Baruş, okul bünyesindeki fen ve teknoloji laboratuvarı ile sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Daha sonra Selçuk İlkokulunu ziyaret eden Baruş'u, okul müdürü Hüseyin Demir ve öğretmenler karşılandı.

Baruş, sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etmesinin ardından okulun idarecileri, öğretmenleriyle toplantı yaptı.

Öğrencilerin iyi işlenmesi gereken birer cevher olduğunu dile getiren Baruş, "Çocuklarımızı motive edelim, onlara başarabileceklerini öğretelim. Öğrencilerinizle konuşun, iradelerini kullanabilmeleri, kişilik sahibi gençler olabilmeleri için geleceğe dair, neler yapmak istediklerine dair konuşun. Değerlerine sahip çıkan, değerlerinin kıymetini bilen, gelecekte de ailesine, toplumuna ve ülkesine yararlı insanların yetişmesi önemli." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Aydın Baruş, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika


Son Dakika

Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Everton'dan ayrılmayı düşünmüyorum Galata Köprüsü kısıtlama öncesi balıkçılarla doldu taştı Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü ABD'de başkan seçilen Joe Biden Beyaz Saray'a "first kedi" getirecek FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı