Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı - Son Dakika

Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı

22.10.2020 12:54

Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen'de bir futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı. Yerel yetkililer, takımdan bir futbolcunun daha karantinaya girmesini önermesinin ardından kulüp yönetimi, önlem amaçlı tüm takımı karantinaya aldı.

Almanya Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen, takım halinde karantinaya alındı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, dün bir futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıkması neticesinde tüm takımın karantinaya girdiği duyuruldu.

Testi pozitif çıkan futbolcunun ismini açıklamayan Werder Bremen kulübü, futbolcuda enfeksiyonla alakalı bir belirtinin olmadığını açıkladı.

İKİNCİ BİR TESTE KADAR TÜM TAKIM KARANTİNADA

Öte yandan yerel yetkililer takımda bir futbolcunun daha tedbir amaçlı olarak karantinaya girmesini önerdi. Bunun üzerine Alman ekibi önlem olarak takımın tamamının yarın yapılacak ikinci bir teste kadar karantinaya girdiği belirtti.

Werder Bremen'in pazar günü kendi sahasında oynayacağı Hoffenheim maçı öncesi antrenmanları iptal edildi. Hoffenheim maçının oynanacağı bildirildi.

Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı
Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Düşen uçağın enkazından çıkarılan pilotaj öğrencisi, kuleden acil iniş için izin istemiş "Karabağ sorunu diplomatik yollarla çözülmez" diyen Paşinyan'ın Dışişleri Bakanı müzakere yaparak ateşkes istiyor Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Azerbaycan askerleri Ermenilerin yaptığı alçaklığı gözler önüne serdi! Tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişler Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı