Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika

Yerel Seçimlere Doğru

06.03.2014 15:34
Yerel Seçimlere Doğru, System.String[]

CHP Sarayönü Belediye Başkan adayı İsmail Tezgel, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerinde bulundu.

CHP Sarayönü Belediye Başkan adayı İsmail Tezgel, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerinde bulundu.

Mahalleye dönüştürülen köy ve beldelerde yaptığı seçim çalışmalarında 3. turunu tamamlayan Tezgel, son olarak Karatepe, Özkent, Başhüyük, Yukarı Mahalle ve Batı İstasyon mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Tezgel, yaptığı açıklamada, yerel seçimlere bir aydan daha az bir süre kaldığını, CHP olarak çalışmalara hız verdiklerini belirtti.

CHP İlçe Başkanı Tahir Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte yürüttükleri çalışmalarda halktan çok büyük destek aldığını dile getiren Tezgel, şunları kaydetti:

"Akşamları köy odaları, kahvehaneleri ziyaret ediyoruz. Buralarda halkın coşkusu ve ilgisiyle karşılaşıyorum. Ev ziyaretlerimizde oldukça tatmin edici. Biz gösteriş yapmıyoruz, herhangi bir şey dağıtmıyoruz, sessiz ve medeni bir şekilde kampanyamızı sürdürüyoruz. Parayla adam tutmuyoruz, çalışanları tehditle, seçim bürolarımıza çağırmıyoruz. Seçmenler, acaba biri görür de oğluma kızıma bir şey mi yapar, işten mi çıkarırlar diye korku içindeler. Bizim yanımıza gelemeyen, diğer adayların yanına mecburiyetten giden ancak yürekten bizi destekleyen yani gizli destekçilerimiz giderek artmaktadır."

Sarayönü'nü ortak karar ve yaratıcı aklın senteziyle yönetmek istediklerini dile getiren Tezgel, "Projelerimizi hayata geçirdiğimizde çalışmak isteyen herkese iş imkanı yaratacağız. Hatta dışarıdan bile çalışmaya gelenler olacak. Varlık içinde, birlik içinde, özgür biçimde bir Sarayönü için göreve hazırız. Destek ver Sarayönü birlikte yönetelim" dedi.

Yerel Seçimlere Doğru

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yerel Seçimlere Doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Menemen'de AK Parti başkan vekili seçimine itiraz edecek Şarkıcı Merve Özbey'in babası hayatını kaybetti ABD Adalet Bakanı William Barr: Seçimlerde hile yok Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklama: Tehlike bertaraf edilir ama açıklanmaz Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var