Zafer Partisi'nde ayrılıklar sürüyor! Ümit Özdağ'ın yardımcısı da istifa etti - Son Dakika

Zafer Partisi'nde ayrılıklar sürüyor! Ümit Özdağ'ın yardımcısı da istifa etti

07.10.2022 20:25

İstanbul ve Aksaray İl Başkanı'nın ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın yardımcısı İsmail Türk de partiden ayrıldı.

Zafer Partisi'nde istifalar art arda gelmeye devam ediyor. Önceki gün Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm, sonrasında ise Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Can'ın istifa etmesine ek olarak yeni bir istifa haberi daha geldi. Zafer Partisi Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

"TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ UĞRUNDA MÜCADELEM DEVAM EDECEK"

Türk, sosyal medya hesabında istifasına ilişkin şunları söyledi: "Değerli gönül dostlarım, ülküdaşlarım, üzülerek açıklamak isterim ki Zafer Partisindeki aktif görevlerimden istifa ediyorum. 'Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milliyetçiliği' uğrunda mücadelem devam edecektir! Saygılarımla..."

Zafer Partisi'nde istifa depremi sürüyor! Bu sefer Ümit Özdağ'ın yardımcısı partiden ayrıldı
Kaynak: ANKA
YORUMLAR (1)
  • Hakim ATMACA: Ümit bey ünlü olabilmek için sanatçı olma hırsına bürünmüş kişiler gibi zıplayıp durdu ve etrafında kimse kalmaz velhasıl AJDAR SANATÇI OLMADI ilginç taraf ise o nasıl istifa edecek Cevap Yaz 18 14 Yayından Kaldır
500
Ziyaret ettiği ilçe karışmıştı! Valilik yasak getirince Ümit Özdağ küplere bindi Ziyaret ettiği ilçe karışmıştı! Valilik yasak getirince Ümit Özdağ küplere bindi Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kilis'te ziyaretlerde bulundu Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Kilis'te ziyaretlerde bulundu Ümit Özdağ fidan istedi, partililer süs biberi dalı dikti Ümit Özdağ fidan istedi, partililer süs biberi dalı dikti

Son Dakika Güncel Zafer Partisi'nde ayrılıklar sürüyor! Ümit Özdağ'ın yardımcısı da istifa etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement