Ze Roberto, 42 Yaşında Şampiyon Oldu - Son Dakika

Ze Roberto, 42 Yaşında Şampiyon Oldu

29.11.2016 11:31

Brezilyalı 42 yaşındaki futbolcu Ze Roberto, Palmeiras'ta şampiyon oldu, "Kendimi fit hissediyorum, henüz bırakma yönünde bir karar almadım." dedi.

Futbolseverlerin Bayern Münih'ten tanıdığı Brezilyalı yıldız Ze Roberto, ülkesi takımlarından Palmeiras'ta şampiyonluk yaşadı.

42 yaşında böyle bir başarıyı elde etmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden efsane yıldız futbolu bırakacağıyla ilgili spekülasyonlara da cevap verdi. Brezilyalı futbolcu şampiyonluktan sonra şu ifadeleri kullandı;

"HALA KENDİMİ FİT HİSSEDİYORUM"

"42 yaşında şampiyonluğu yaşamak benim için oldukça keyif verici. Şimdi herkes futbolu bırakıp, bırakmayacağımı merak ediyor. Ancak bunun için vermiş olduğum bir karar yok. Hala kendimi fit hissediyorum. Ailemle görüştükten sonra Libertadores'te oynayıp oynamayacağıma karar vereceğim"


Ze Roberto, 42 Yaşında Şampiyon Oldu

Son Dakika Spor Ze Roberto, 42 Yaşında Şampiyon Oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Messi, Cadiz'e 2 gol atarsa Pele'nin rekoruna ortak olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Uluslararası dolandırıcılık şebekesinde 'Komiser Schwarz' detayı! Hedefte Almanlar vardı Erdoğan ile Bilal Göregen'in montaj videosunu gerçek zanneden Seren Serengil alay konusu oldu Sokağa çıkma kısıtlaması Adanalıların kebap aşkına engel olamıyor Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu