Son dakika Halil Arda haberleri, Halil Arda son dakika, son dakika Halil Arda

Son Dakika Halil Arda Haberleri

Son dakika Halil Arda haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son halil arda haberleri anında burada.


 • 17.06.2022 17 Haz 19:30 Kılıçdaroğlu, İzmir'de Sanayi İşçilerine Seslendi: 'Sizin Alın Terinizi Onlar Çalıyor. Onlardan Alacağım, Tamamını Alacağım Size Vereceğim' Kılıçdaroğlu, İzmir'de Sanayi İşçilerine Seslendi: "Sizin Alın Terinizi Onlar Çalıyor. Onlardan Alacağım, Tamamını Alacağım Size Vereceğim"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de Buca sanayi sitesindeki işçilere; “Kaynakların nereye gittiğini biliyorum. Kimin milyar dolarları vurduğunu biliyorum. Kimin zenginleştiğini biliyorum. 85 milyon insanın, bir avuç insana çalıştığını biliyorum. İster kur korumalı mevduat deyin, ister beşli çeteler deyin, ister uyuşturucu baronları deyin, ister saray beslemeleri deyin. Hepsinin adını, soyadını, kimliğini; her şeyini biliyorum. Sizin hakkınızı, sizin alın terinizi onlar çalıyor. Onlardan alacağım, tamamını alacağım size vereceğim. Alın terinizin karşılığını size vereceğim" sözleri ile seslendi.

 • 17.06.2022 17 Haz 10:35 Tenmak'tan İzmir'in Çernobili ile İlgili Dikkat Çeken Açıklama: '260 Ton Radyoaktif Atık İstanbul'a Nakledildi, Kalanı da Gelecekte Teslim Alınacak' Tenmak'tan İzmir'in Çernobili ile İlgili Dikkat Çeken Açıklama: "260 Ton Radyoaktif Atık İstanbul'a Nakledildi, Kalanı da Gelecekte Teslim Alınacak"

  Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK), Gaziemir Belediyesi’nin başvurusu üzerine ‘İzmir’in Çernobili’ olarak nitelendirilen 70 dönümlük alandan çıkarılan 260 ton radyoaktif atığın İstanbul’da bir tesiste depolandığını, kalan atığın da gelecekte ortaya çıkarılarak teslim alınacağını bildirdi. Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, bölgede 500 bin tondan fazla atık olduğunun söylendiğine dikkat çekerek, “Taşınan insan sağlığına zararlı 260 bin ton varken, geride kalanların zararı yok mu? Burada devletten beklediğimiz oraya el konularak devlet tarafından temizlenmesi" dedi.

 • 12.06.2022 12 Haz 10:59 Gaziemir Belediyesi'nden Kaykay Parkı Gaziemir Belediyesi'nden Kaykay Parkı

  Gaziemir Belediyesi, gençlerin kaykay yapacağı özel parkurların yer aldığı 800 metrekare büyüklüğündeki Kaykay Parkı’nın yapımını tamamlayarak hizmete sundu.

 • 10.06.2022 10 Haz 15:01 CHP'li meclis üyelerinden CHP'li Başkan Arda'nın disipline gönderilmesi için dilekçe CHP'li meclis üyelerinden CHP'li Başkan Arda'nın disipline gönderilmesi için dilekçe

  Gaziemir Belediye Meclisinde Akçay Caddesi planlarına ret oyu veren 8 CHP'li meclis üyesinin, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'nın disipline gönderilmesi için CHP İzmir İl Başkanlığına dilekçe verdiği öğrenildi.

 • 10.06.2022 10 Haz 13:36 Gaziemir Belediye Başkanı Arda'dan Bakanlığa Çağrı: 'Sağlık Tarama Sonuçlarını Bizimle Paylaşın!' Gaziemir Belediye Başkanı Arda'dan Bakanlığa Çağrı: "Sağlık Tarama Sonuçlarını Bizimle Paylaşın!"

  Sağlık Bakanlığı’na resmi yazıyla başvuru yapan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, İzmir’in Çernobil’i olarak bilinen alandaki nükleer atıkların yurttaşların sağlığına etkileriyle ilgili bakanlığın yaptığı çalışmaların sonuçlarını sordu.

 • 06.06.2022 06 Haz 12:09 Gaziemir'de Çocuklar Hem Eğlendi Hem de Çevre Sorunlarını Öğrendi Gaziemir'de Çocuklar Hem Eğlendi Hem de Çevre Sorunlarını Öğrendi

  Gaziemir Belediyesi, Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası’nda dünyada yaşanan çevre sorunlarına dikkat çekmek ve çocukların bu sorunları öğrenmesi amacıyla Çevre Şenliği düzenledi.

 • 05.06.2022 05 Haz 11:18 Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir-Bremen Kardeş Kent Anlaşması’nın 25 yıldönümü için pandemi sebebiyle 2 yıl ertelemeli olarak düzenlenen programına katıldı. Tunç Soyer, “Bremen Belediyesi ile aramızdaki kardeşlik bağı, inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda daha da büyüyecek. Kutlamalarımız gecikmiş olsa da kardeşliğimiz hiçbir zaman kesilmedi ve dayanışmamız sürdü” dedi.

 • 04.06.2022 04 Haz 11:09 Çevre Günü'nde İzmir'in Çernobil'ine Dikkat Çekildi Çevre Günü'nde İzmir'in Çernobil'ine Dikkat Çekildi

  Gaziemir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde hazırladığı afişlerle İzmir’in en büyük çevre sorunu nükleer atıklara dikkat çekti. Başkan Halil Arda, alanın temizlenmesi ve sorumluların ortaya çıkarılması çağrısını yineledi.

 • 02.06.2022 02 Haz 14:35 İzmir, Kurtuluşun 100'üncü Yılı İçin Büyük Yürüyüşe Hazırlanıyor. Tunç Soyer: 'Türkiye Tarihinin En Görkemli Kutlaması Olacak' İzmir, Kurtuluşun 100'üncü Yılı İçin Büyük Yürüyüşe Hazırlanıyor. Tunç Soyer: "Türkiye Tarihinin En Görkemli Kutlaması Olacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında Kocatepe’den İzmir’e yürüyeceklerini belirterek, "400 kilometrelik yolu 14 günde yürüyeceğiz. İzmir'de düzenlenecek 9 Eylül kurtuluş etkinliklerine kavuşmayı hedefliyoruz. O akşam İzmir'in gelmiş geçmiş en büyük kutlamasını Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştireceğiz. Bu kutlama ile ilgili, tamamı sürpriz olduğu için söylemeyeceğim ancak Türkiye tarihinin en görkemli kutlamasını gerçekleştireceğiz" dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 11:35 Gaziemir'in Çocuk Meclisinde Okul Sorunu Ele Alındı Gaziemir'in Çocuk Meclisinde Okul Sorunu Ele Alındı

  Gaziemir Belediyesi Çocuk Meclisi’nin ilk toplantısında ilçedeki okul ihtiyacına ve mevcut okulların eski olmasına dikkat çekildi.

 • 30.05.2022 30 May 12:20 Gaziemir Belediyesi'nden İşsizliğe Çözüm Kapısı: Cv Bank Gaziemir Belediyesi'nden İşsizliğe Çözüm Kapısı: Cv Bank

  Yıl boyunca her ay ortalama 75 kişiyi işi sahibi yapan, Mayıs ayında 107 kişinin yeni işine kavuşmasını sağlayan Gaziemir Belediyesi’nin CV Bank birimi, düzenlediği CV Toplama Günleri’nde 120 yurttaşın özgeçmişini topladı.

 • 27.05.2022 27 May 10:07 Gaziemir Belediyesi Cumhuriyet Semt Evleri'nde Yaz Kursları Başlıyor Gaziemir Belediyesi Cumhuriyet Semt Evleri'nde Yaz Kursları Başlıyor

  Gaziemir Belediyesi’nin kadınların ekonomik ve sosyal hayatta daha aktif olmaları için hizmet verdiği, kadınların bakış açılarını geliştirmek için eğitimler ve seminerler düzenlendiği Cumhuriyet Semt Evleri’nde, çocuklar ve kadınlar için düzenlenen kursların yaz dönemi kayıtları başladı. 1 Haziran’da başlayacak kurs kayıtları 30 Haziran’da son bulacak.

 • 20.05.2022 20 May 20:25 İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Metro Tünelini İnceledi İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Metro Tünelini İnceledi

  İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, çalışmaların yüzde 88 seviyesine geldiği Narlıdere Metrosu’nun inşaatında incelemelerde bulundu. Meclis üyelerine eşlik eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, “Narlıdere Metrosu’nda 600 emekçi kardeşimiz harıl harıl çalışıyor. İşler tıkır tıkır yürüyor” diye konuştu.

 • 20.05.2022 20 May 14:28 İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Metro Tünelini İnceledi İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Metro Tünelini İnceledi

  İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, çalışmaların yüzde 88 seviyesine geldiği Narlıdere Metrosu’nun inşaatında incelemelerde bulundu. Meclis üyelerine eşlik eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, “Narlıdere Metrosu’nda 600 emekçi kardeşimiz harıl harıl çalışıyor. İşler tıkır tıkır yürüyor” diye konuştu.

 • 19.05.2022 19 May 11:17 Nükleer Düzenleme Kurumu'ndan 'İzmir'in Çernobili Temizlensin' Başvurusuna Yanıt Geldi: 'Çalışmalar Yürütülmektedir' Nükleer Düzenleme Kurumu'ndan "İzmir'in Çernobili Temizlensin" Başvurusuna Yanıt Geldi: "Çalışmalar Yürütülmektedir"

  Nükleer Düzenleme Kurumu, "İzmir'in Çernobili" olarak bilinen nükleer atıkların gömülü olduğu alanın temizlenmesi ve sorumlularının ortaya çıkarılması için Gaziemir Belediyesi'nin yaptığı başvuruya "İlgili kurumlarla çalışmalar yürütülmektedir" yanıtını verdi. Belediye Başkanı CHP'li Halil Arda, "Halen bana tek satırlık bir şey yazıyorlar. 'İlgili kurumlar gerekli çalışmayı yürütüyor' diye. Hangi adımları attınız? Cevaplar gayri ciddi. Ciddiyete davet ediyorum. Temizleyecek olanlar hedef saptırıyor" dedi.

 • 18.05.2022 18 May 10:35 Gaziemir'de Nefes Kesen Streetball Turnuvası Gaziemir'de Nefes Kesen Streetball Turnuvası

  Gaziemir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği FIBA’ya kayıtlı 3x3 Streetball Turnuvası’nda 240 sporcu, 60 takım 5 kategoride kıyasıya mücadele etti.

 • 16.05.2022 16 May 13:21 Hasan Tahsin Unutulmadı Hasan Tahsin Unutulmadı

  İzmir’in işgali sırasında direnişin kıvılcımını ateşleyen şehit Gazeteci Hasan Tahsin, Konak’taki “İlk Kurşun Anıtı” önünde düzenlenen törenle anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kimsenin kuşkusu olmasın. İzmir, ahde vefanın şehridir. Üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmeye kararlılıkla ve sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 11:40 Gaziemir Park Şenlikleri'yle Çocuklar Doyasıya Eğlendi Gaziemir Park Şenlikleri'yle Çocuklar Doyasıya Eğlendi

  Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği Gaziemir Park Şenlikleri’ne katılan çocuklar, animasyon gösterileri, tiyatro oyunu ve halk oyunları gösterileriyle gönüllerince eğlendi.

 • 14.05.2022 14 May 10:34 Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: 'Belediye Gelirleri Yasası Bir An Evvel Gündeme Gelmeli' Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: "Belediye Gelirleri Yasası Bir An Evvel Gündeme Gelmeli"

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur başkanlığında toplanan Kıyı Ege Belediyeler Birliği Meclisi, encümen ve komisyonlarını belirleyerek 2021 mali yılı kesin hesap cetvelleri ile faaliyet raporunu onayladı. Başkan Batur, ekonomik kriz nedeniyle belediyelerin ek bütçe yapmak zorunda kaldıklarını, maaşları zamanında ödeyebilmek için gayret gösterdiklerini belirterek, “Belediyelerin mali yapılarının gözden geçirilmesi ve özellikle belediye gelirleri yasasının bir an evvel gündeme gelmesi gerekiyor” dedi.

 • 13.05.2022 13 May 11:25 Gaziemirli 700 Kadın, Bergen'i İzledi Gaziemirli 700 Kadın, Bergen'i İzledi

  Gaziemir Belediyesi, Gaziemir Gönüllü Kadınlar Derneği ve Optimum AVM iş birliğinde düzenlenen etkinlikte 700 kadın, Bergen filmini ücretsiz seyretti.

 • 11.05.2022 11 May 13:49 Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda: 'Birlikte Güç Olursak Problemlerimizi Çözeriz' Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda: "Birlikte Güç Olursak Problemlerimizi Çözeriz"

  İzmir Sarnıçlı yurttaşlar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın daha önce 800 lira olarak belirlediği rayiç bedelleri 3 bin liraya yükseltmesine karşı “sessiz eylem” yaptı. Eyleme destek veren Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, “İki ay içerisinde 3 kat artış nasıl bir güncellemedir. Birlikte güç olursak problemlerimizi çözeriz. Buraya değer katan, Sarnıç’ı Sarnıç yapan sizlersiniz” dedi.

 • 11.05.2022 11 May 11:48 İzmir'de Terapi Bahçesi Açıldı... Tunç Soyer: 'Doğanın İyileştirici Gücüne İhtiyacımız Var' İzmir'de Terapi Bahçesi Açıldı... Tunç Soyer: "Doğanın İyileştirici Gücüne İhtiyacımız Var"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında engellilerle engeli olmayan bireyleri bir araya getiren “Buluşma” temalı etkinlikleri İnciraltı Terapi Bahçesi’nin açılışıyla başladı. Türkiye'nin ilk hortikültürel (Boş zaman aktivitesi olarak bitki yetiştirme bilimi) terapi bahçesini açtıklarını belirten Başkan Tunç Soyer, "Doğanın, iyileştirici bir gücü var. Bu noktadan hareketle dünyanın pek çok yerinde terapi bahçeleri kuruluyor. Yaşadığımız çağda doğanın iyileştirici gücüne çok ihtiyacımız var” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 19:24 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 13:26 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 12:54 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 06.05.2022 06 May 09:59 Üç Fidan, Gaziemir'de Anıldı Üç Fidan, Gaziemir'de Anıldı

  Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, idam edilişlerinin 50. yılında Gaziemir'de anıldı.

 • 30.04.2022 30 Nis 11:54 Gaziemir'de 1 Mayıs'a Özel Çalışma Gaziemir'de 1 Mayıs'a Özel Çalışma

  Gaziemir Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, çalışanlarının fotoğrafları ile “Bu emek senin için” mesajının yer aldığı görsel çalışmayla kutladı.

 • 26.04.2022 26 Nis 10:24 Gaziemir Belediye Başkanı Arda'dan Kurumlara Çağrı: 'İzmir'in Çernobil'i Temizlensin!' Gaziemir Belediye Başkanı Arda'dan Kurumlara Çağrı: "İzmir'in Çernobil'i Temizlensin!"

  Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, İzmir’in Çernobil’i olarak bilinen alandaki nükleer atıkların bertaraf edilmesi ve ülkeye girişi yasak olan Europium 152 ve Europium 154 izotoplarının bu alana kimler tarafından getirildiğinin araştırılması için devletin ilgili kurumlarına resmi yazıyla başvuru yaptı.

 • 25.04.2022 25 Nis 12:59 Gaziemir'de 9 Gün Süren 23 Nisan Coşkusu Gaziemir'de 9 Gün Süren 23 Nisan Coşkusu

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İzmir Gaziemir'de, Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği, 7 ilden 135 çocuğun katıldığı 9 gün süren 23 Nisan Çocuk Şenliğiyle kutlandı.

 • 20.04.2022 20 Nis 16:27 Başkan Tunç Soyer: 'İzmir'de dönüşüm başlamıştır' Başkan Tunç Soyer: "İzmir'de dönüşüm başlamıştır"

  İzmir'de, Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesinin üçüncü ve dördüncü etaplarının temeli törenle atıldı.

 • 19.04.2022 19 Nis 10:28 SPOR Milli triatlon sporcusu Ata Yahşi, kazada hayatını kaybetti SPOR Milli triatlon sporcusu Ata Yahşi, kazada hayatını kaybetti

  SPOR Milli triatlon sporcusu Ata Yahşi, kazada hayatını kaybettiHasan YİĞEN - Tolga TAHÇI / İZMİR, (DHA)- Manisa'nın Kula ilçesinde, TIR'a arkadan çarpan kamyonetteki milli triatlon sporcusu Ata Yahşi (24) yaşamını yitirdi.

 • 18.04.2022 18 Nis 18:36 MİLLİ TRİATLONCU ATA YAHŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI MİLLİ TRİATLONCU ATA YAHŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  MANİSA'nın Kula ilçesinde, TIR'a arkadan çarpan kamyonetteki milli triatlon sporcusu Ata Yahşi (24) yaşamını yitirdi.

 • 07.04.2022 07 Nis 10:45 Gaziemir Belediye Başkanı Arda'ya yönelik 'sosyal medya paylaşımı' davasına devam edildi Gaziemir Belediye Başkanı Arda'ya yönelik "sosyal medya paylaşımı" davasına devam edildi

  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla "Cumhurbaşkanı'na hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik", "halkın bir kesimini alenen aşağılama", "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" ve "suçu ve suçluyu övme" suçlarını işlediği iddiasıyla dava açılan...

 • 28.03.2022 28 Mar 19:14 Türkiye Boccia Şampiyonası'nda mücadele edecek İzmirli sporcular Kocaeli'ye gitti Türkiye Boccia Şampiyonası'nda mücadele edecek İzmirli sporcular Kocaeli'ye gitti

  Petkim Türkiye Boccia Şampiyonası'nda yer alacak İzmirli sporcular Kocaeli'ye gitti.

 • 22.03.2022 22 Mar 17:01 Başkan Akın, Tunç Soyer ile buluştu Başkan Akın, Tunç Soyer ile buluştu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'ı ziyaret etti.

 • 19.02.2022 19 Şub 15:53 Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açıldı: 66,5 milyona mal oldu Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açıldı: 66,5 milyona mal oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, kentteki otopark sayısını artırma hedefi doğrultusunda Bayraklı'da yapımı tamamlanan Smyrna Otoparkı hizmete açıldı.

 • 26.01.2022 26 Oca 19:20 Başkan Atay'dan tek kurdele ile iki merkez Başkan Atay'dan tek kurdele ile iki merkez

  Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, önemli bir projeyi daha hizmete açtı.

 • 06.01.2022 06 Oca 14:01 Buca Metrosu'nun yapım sözleşmesi imzalandı: Temeli 14 Şubat 2022'de atılacak Buca Metrosu'nun yapım sözleşmesi imzalandı: Temeli 14 Şubat 2022'de atılacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, raylı sistem yatırımlarına bir halka daha eklerken, Buca Metrosu için imzalar Buca Işılay Saygın Meydanı'nda düzenlenen törenle atıldı.

 • 06.01.2022 06 Oca 10:45 Artık gıdalar sokak hayvanlarının maması olacak Artık gıdalar sokak hayvanlarının maması olacak

  Gaziemir Belediyesinin ocak ayı meclis toplantısında alınan kararla, sokak hayvanlarının beslenmesinde kullanılmak üzere artık gıdaların toplanması için Başkan Halil Arda'ya gerekli protokolleri imzalama yetkisi verildi.

 • 06.01.2022 06 Oca 10:21 Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı için geri sayım başladı Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı için geri sayım başladı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Fuar İzmir'de yapılacak MODEKO 2022 Uluslararası İzmir Mobilya Fuarının tanıtım toplantısına katıldı.

 • 05.01.2022 05 Oca 12:13 Gaziemir'de 2021 yılında 6 bin 546 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulunuldu Gaziemir'de 2021 yılında 6 bin 546 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulunuldu

  Gaziemir Belediyesi, sosyal hizmetleriyle 2021 yılında 6 bin 536 yardımda bulunarak ailelere nefes aldırdı.

 • 01.01.2022 01 Oca 11:28 Son Dakika | Gaziemirli sporcular 2021 yılında 106 madalya kazandı Son Dakika | Gaziemirli sporcular 2021 yılında 106 madalya kazandı

  Son dakika habere göre Gaziemir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, 2021 yılında katıldıkları ulusal ve uluslararası müsabakalarda 31 altın, 36 gümüş ve 39 bronz olmak üzere 106 madalya kazandı.

 • 30.12.2021 30 Ara 10:22 Gaziemir'de 2021 yılında 2 bin 500 ton asfalt serildi Gaziemir'de 2021 yılında 2 bin 500 ton asfalt serildi

  Yol bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Gaziemir Belediyesi, 2021 yılında 2 bin 500 ton asfalt kullanarak 25 bin metrekare alanı asfaltladı, 7 bin 250 metrekare alana da kilit parke döşedi.

 • 29.12.2021 29 Ara 12:11 Gaziemir'de memurların toplu sözleşme sevinci Gaziemir'de memurların toplu sözleşme sevinci

  Gaziemir Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) arasında, memur ve sözleşmeli memurları kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumlu sonuçlandı.

 • 23.12.2021 23 Ara 09:35 Can dostların kafesleri artık daha konforlu Can dostların kafesleri artık daha konforlu

  Gaziemir Belediyesi, Veteriner İşleri Müdürlüğü'nde bulunan tüm kafeslerini yenileriyle değiştirdi. Sokakta tespit edilen hasta hayvanların tedavi edildiği alandaki kafesler tuvaletli ve yataklı hale getirildi.

 • 14.12.2021 14 Ara 13:52 Gaziemir'de yağmur teyakkuzu Gaziemir'de yağmur teyakkuzu

  Gaziemir Belediyesinin Acil Müdahale Ekibi, kenti etkisi altına alan yağışların oluşturduğu olumsuzluklara müdahale ederek, sorunları büyümeden çözüyor.

 • 09.12.2021 09 Ara 13:37 Gaziemir Belediye Başkanı için Facebook'tan istenen yazı mahkemeye ulaşmadı Gaziemir Belediye Başkanı için Facebook'tan istenen yazı mahkemeye ulaşmadı

  İZMİR'in Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda hakkında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren sosyal medya paylaşımları yaptığı iddiasıyla açılan 'cumhurbaşkanına hakaret' davasında 4'üncü duruşma, İzmir 34'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü.

 • 09.12.2021 09 Ara 13:13 İzmir'de sosyal medya paylaşımları nedeniyle dava açılan belediye başkanının yargılanmasına devam edildi İzmir'de sosyal medya paylaşımları nedeniyle dava açılan belediye başkanının yargılanmasına devam edildi

  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" ve çeşitli suçlamalarla dava açılan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'nın yargılanması sürüyor.

 • 03.12.2021 03 Ara 10:53 Altaylı futbolcular Gaziemir Belediyespor Boccia takımıyla bir araya geldi Altaylı futbolcular Gaziemir Belediyespor Boccia takımıyla bir araya geldi

  Gaziemir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesindeki boccia takımı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Altaylı futbolcularla bir araya geldi.

 • 25.11.2021 25 Kas 17:19 İzmir'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde anlamlı etkinlikler İzmir'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde anlamlı etkinlikler

  İzmir'de, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde kentin farklı noktalarında etkinlikler düzenlendi, şiddete dikkat çekildi.

 • 23.11.2021 23 Kas 12:24 Gaziemir'de öğretmenlere 'özel' eğitim! Gaziemir'de öğretmenlere "özel" eğitim!

  Gaziemir Belediyesi ile İzmir Barosu iş birliğinde Dünya Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarı Önleme Günü etkinlikleri kapsamında "İhmal ve İstismar Vakalarında Öğretmenlerin Hukuki Sorumluluğu ve Adli Süreç" konferansı düzenlendi.

 • 20.11.2021 20 Kas 10:29 Başkan Arda, girişimci kadınlarla buluştu Başkan Arda, girişimci kadınlarla buluştu

  Dünya Kadın Girişimciler Gününde ilçedeki girişimci kadınlarla ve kadın kooperatiflerinin yöneticileriyle bir araya gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, "Ekonomik ve toplumsal kalkınma için kadın girişimcilerimize özel önem veriyoruz" dedi.

 • 11.11.2021 11 Kas 17:13 Atatürk, Gaziemir'de anıldı Atatürk, Gaziemir'de anıldı

  Gaziemir Belediyesi, ölümünün 83. yılında Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, konferans ve dinletinin yer aldığı etkinlikle andı.

 • 10.11.2021 10 Kas 10:28 Gaziemir Belediyesi'nden duygulandıran 10 Kasım filmi Gaziemir Belediyesi'nden duygulandıran 10 Kasım filmi

  Gaziemir Belediyesi'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 83. yılı anısına hazırladığı filmde "Biz sadece 10 Kasım'da dururuz" mesajı verildi.

 • 10.11.2021 10 Kas 10:16 Gaziemir Belediyesinden duygulandıran 10 Kasım filmi Gaziemir Belediyesinden duygulandıran 10 Kasım filmi

  Gaziemir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 83. yılı anısına bir film hazırladı.

 • 04.11.2021 04 Kas 11:03 Gaziemir'de kamusal alanlar genişliyor Gaziemir'de kamusal alanlar genişliyor

  Sevgi Yolu'ndaki Porta Gaziemir 2'nin yenileme çalışmalarını inceleyen Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, tesisi yakın zamanda hizmete açacaklarını söyledi.

 • 03.11.2021 03 Kas 11:36 Gaziemir'in şampiyon taekwondocuları Gaziemir'in şampiyon taekwondocuları

  Gaziemir Belediyesinin Taekwondo Antrenörü Volkan Yalçınkaya, Türkiye Taekwondo Poomsae Şampiyonasında Türkiye şampiyonu oldu.

 • 02.11.2021 02 Kas 09:53 Gaziemir AKM yenileniyor Gaziemir AKM yenileniyor

  Gaziemir Belediyesi'nin kültür sanat etkinliklerine 1998 yılından beri ev sahipliği yapan, ilçenin sanat üssü Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi yenileniyor

 • 01.11.2021 01 Kas 10:50 Beydağ'da 'Kestane Festivali' coşkusu Beydağ'da 'Kestane Festivali' coşkusu

  Beydağ Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Beydağ Çomakalar Mahallesi'nde 2. Kestane Festivali düzenledi.

 • 31.10.2021 31 Eki 15:12 'Kestanemiz Milli Numune Sergisi'nin en önemli ürünlerinden olacak' "Kestanemiz Milli Numune Sergisi'nin en önemli ürünlerinden olacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Beydağ Belediyesi tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen 2. Beydağ Kestane Festivali'ne katıldı.

 • 28.10.2021 28 Eki 11:42 Başkan Arda: Asla başaramayacaklar Başkan Arda: Asla başaramayacaklar

  Gaziemir Belediyesi'nin düzenlediği, Prof. Dr. Hasan Mert'in konuşmacı olarak katıldığı "Cumhuriyet ve Atatürk'e giden süreç" konferansında konuşan Başkan Halil Arda, Atatürk'ü unutturmaya, Cumhuriyetin değerlerini yok etmeye çalışanlar bunu asla başaramayacaklar" dedi.

 • 26.10.2021 26 Eki 10:10 Atatürk'ün fotoğrafları Gaziemir'de Atatürk'ün fotoğrafları Gaziemir'de

  Gaziemir Belediyesi'nin düzenlediği, koleksiyoner Hanri Benazus'un arşivindeki Atatürk fotoğraflarının yer aldığı Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı.

 • 25.10.2021 25 Eki 12:12 Gaziemir'den Datça'ya dostluk köprüsü kuruldu Gaziemir'den Datça'ya dostluk köprüsü kuruldu

  Gaziemir ile Datça'nın kardeş şehir olmasını sağlayan protokolü imzalayan Başkan Halil Arda, "Kardeşliğimizin, iş birliğimizin ebedi olmasını diliyorum" dedi.

 • 20.10.2021 20 Eki 15:41 Başkan Arda özel günde muhtarlarla bir araya geldi Başkan Arda özel günde muhtarlarla bir araya geldi

  Gaziemir'deki mahalle muhtarlarıyla düzenli olarak bir araya gelen Belediye Başkanı Halil Arda, Muhtarlar Günü'nde yemek düzenledi.

 • 20.10.2021 20 Eki 14:01 Başkan Arda özel günde muhtarlarla bir araya geldi Başkan Arda özel günde muhtarlarla bir araya geldi

  Başkan Arda özel günde muhtarlarla bir araya geldiGaziemir'deki mahalle muhtarlarıyla düzenli olarak bir araya gelen Belediye Başkanı Halil Arda, Muhtarlar Günü'nde yemek düzenledi.

 • 18.10.2021 18 Eki 10:37 Gaziemir'de 5 günlük Cumhuriyet Bayramı kutlaması Gaziemir'de 5 günlük Cumhuriyet Bayramı kutlaması

  Cumhuriyet'in ilanının 98. yılı Gaziemir Belediyesi'nin düzenleyeceği ve 5 gün boyunca sürecek etkinliklerle coşkuyla kutlanacak.

 • 14.10.2021 14 Eki 11:31 Gaziemir Belediyesine 2022 yılı için 285 milyonluk bütçe Gaziemir Belediyesine 2022 yılı için 285 milyonluk bütçe

  Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda yönetiminde toplanan Gaziemir Belediye Meclisi, 2022 yılı performans programı ile gelir-gider bütçesini görüştü.

 • 13.10.2021 13 Eki 09:48 Gaziemir'de mutluluğun adresi: CV Bank Gaziemir'de mutluluğun adresi: CV Bank

  CV Bank biriminde verdiği hizmetle iş arayan vatandaşlar ile personel arayan firmalar arasında köprü görevi gören Gaziemir Belediyesi, her ay ortalama 70 kişinin iş sahibi olmasını sağlıyor.

 • 11.10.2021 11 Eki 13:51 Başkan Arda: 'Mücadelemiz sonuç vermeye başladı' Başkan Arda: "Mücadelemiz sonuç vermeye başladı"

  İzmir'in Gaziemir ilçesi Sarnıç bölgesinde, 637 parselin rezerv alan ilan edildiğini, yapılan bu değişiklikle arazilerin rayiç bedellerinin düşeceğini söyleyen Belediye Başkanı Halil Arda, "Mücadelemiz sonuç vermeye başladı" dedi.

 • 02.10.2021 02 Eki 10:33 MHP Gaziemir İlçe Başkanı Koç, belediyenin mali bütçe görüşmelerini değerlendirdi MHP Gaziemir İlçe Başkanı Koç, belediyenin mali bütçe görüşmelerini değerlendirdi

  MHP Gaziemir İlçe Başkanı Köksal Koç, Gaziemir Belediyesi yönetiminin kendi öz kaynaklarını yatırıma ayırmada özensiz ve yetersiz kaldığını savundu.

 • 30.09.2021 30 Eyl 23:50 Başkan Arda, Kılıçdaroğlu'na sosyal projelerini anlattı Başkan Arda, Kılıçdaroğlu'na sosyal projelerini anlattı

  Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Tarımsal Kalkınma Zirvesi'nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sosyal projelerini anlattı.

 • 29.09.2021 29 Eyl 11:09 Gaziemir Belediyesi?nin sosyal projeleri vitrinde Gaziemir Belediyesi?nin sosyal projeleri vitrinde

  Gaziemir Belediyesi'nin sosyal projeleri vitrindeGaziemir Belediyesi yaşama geçirdiği sosyal projelerini, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) düzenleyeceği Tarımsal Kalkınma Zirvesi'nde tanıtacak.

 • 28.09.2021 28 Eyl 13:56 Narlıdere Metrosu'nda 14,5 kilometrelik tünel inşaatı tamamlandı Narlıdere Metrosu'nda 14,5 kilometrelik tünel inşaatı tamamlandı

  İzmir'de, toplu ulaşımın can damarlarından biri olacak Narlıdere Metrosu inşaatında tünel kazıları tamamlandı.

 • 25.09.2021 25 Eyl 15:07 İzmir'de '15. Balkanlılar Halk Dansları ve Kültürü Festivali' başladı İzmir'de "15. Balkanlılar Halk Dansları ve Kültürü Festivali" başladı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen, "15. Balkanlılar Halk Dansları ve Kültürü Festivali" büyük bir coşkuyla başladı.

Advertisement