Kısa Film Yarışması'nda geri sayım - Son Dakika

Kısa Film Yarışması'nda geri sayım

05.01.2021 11:09
Kısa Film Yarışması'nda geri sayım

"İklim Değişikliğini Kim Çekiyor?

"İklim Değişikliğini Kim Çekiyor?" sloganıyla "Değişen İklimler, Değişen Hayatlar" temasıyla düzenlenen yarışmanın jürisinde Türkiye'den yönetmen ve senarist Tayfun Pirselimoğlu ve ödüllü oyuncu Belçim Bilgin'in yanı sıra Gürcü yönetmen Ana Urushadze, sinema yazarı Barbara Lorey de Lacharrière ve Saraybosna Film Festivali kurucusu, festival direktörü ve film yapımcısı Mirsad Purivatra yer alıyor.

5. Kısa Film Yarışmasında finale kalan 13 film jüri tarafından değerlendirilecek ve dereceye girmeye hak kazanan filmler belirlenecek. COVID-19 salgını nedeniyle ödüller 13 Ocak'ta bu yıl ilk kez online olarak sahiplerini bulacak. Yarışmanın birincisi 20 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü de 10 bin TL ile ödüllendirilecek.

YORUMLAR
500
THY, temmuz ayında 7.8 milyon yolcu taşıdı THY, temmuz ayında 7.8 milyon yolcu taşıdı Buğra Gülsoy kimdir? Oyuncu Buğra Gülsoy hayatı ve biyografisi! Buğra Gülsoy kimdir? Oyuncu Buğra Gülsoy hayatı ve biyografisi!
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Kültür Sanat Kısa Film Yarışması'nda geri sayım - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement