9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali - Son Dakika

9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali

13.05.2016 16:29
9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali

Elazığ'da düzenlenen 9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali için kente gelen ünlü konuklar, Keban ilçesini gezdi.

Elazığ'da düzenlenen 9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali için kente gelen ünlü konuklar, Keban ilçesini gezdi.

Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından organize edilen festival kapsamında ilçeyi ziyaret eden Cihat Tamer, Berk Oktay, Nursel Köse, Mehmet Ümit Yesin, Suzan Genç, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Anta Toros, Deniz Perk, Makbule Sitare Akbas, Tuğrul Meteer, Şebnem Erdemer, Bahar Süer, Devlet Devrim ve Suna Yıldızoğlu ile Kazakistan Büyükelçiliği Kültür ve Eğitim Ataşesi Azamat Utepbayen'i Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı karşıladı.

Sanatçılara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar hatıra fotoğraf çektirdi.

Misafirler, ilçede bulunan Keban Barajı ile tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

YORUMLAR
500
Elazığ'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü Elazığ'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü Elazığ'da ele geçirilen çürük etlerin görüntüleri paylaşıldı Elazığ'da ele geçirilen çürük etlerin görüntüleri paylaşıldı SEBETERİAS KALESİ'Nİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARACAK KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI SEBETERİAS KALESİ'Nİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARACAK KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement