"Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri sürüyor - Son Dakika

"Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri sürüyor

24.05.2022 16:46

Bartın'da "Türk Mutfağı Haftası" kapsamında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 2 bin 500 kişiye tavuklu pilav ikram edildi.

Bartın'da "Türk Mutfağı Haftası" kapsamında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 2 bin 500 kişiye tavuklu pilav ikram edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde kutlanan hafta çerçevesinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Bartın Belediyesi iş birliğinde Hükümet Caddesi'nde "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı: Tavuklu Pilav İkramı" etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte yaklaşık 2 bin 500 kişiye nohutlu ve tavuklu pilav ile ayran ikram edildi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, 81 ildeki etkinliklerin Bartın ayağının sürdüğünü, belediye olarak vatandaşlara tavuklu pilav ve ayran ikramı yaptıklarını söyledi.

Programa, İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç, bazı daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
500
Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Mijatovic: Türk Makamlarını Lgbti Etkinlikleri Üzerindeki Yasakları Kaldırmaya Çağırıyorum Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Mijatovic: Türk Makamlarını Lgbti Etkinlikleri Üzerindeki Yasakları Kaldırmaya Çağırıyorum Türk ve Moğol bilim insanları Van'da İlhanlı sarayının izini sürüyor (1) Türk ve Moğol bilim insanları Van'da İlhanlı sarayının izini sürüyor (1) Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 'Türk Mutfağı Haftası' etkinlikleri sürüyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement