Efsane Tanrıçası Kitabı - Son Dakika

Efsane Tanrıçası Kitabı

15.11.2013 10:00
Efsane Tanrıçası Kitabı

Efsane Tanrıçası Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Efsane Tanrıçası Kitabı kitabının kısa özeti.

Hayatta ve aşkta ikinci bir şans elde edebilirdi… ama tek bir şartla…Hayattan bıkmış bir fotoğrafçı olan Isabel trafik kazası geçirir. Ölüm ve yaşam arasında gidip gelirken bir su tanrıçası tarafından kurtarılır fakat tanrıçanın bir şartı vardır: Isabel'in zamanda geriye gidip efsanevi Şövalye Lancelot'u baştan çıkararak onu Kraliçe Guinevere'den uzaklaştırması gerekmektedir.Isabel bunun çok da kötü bir şey olmayacağını düşünür, ne de olsa yakışıklı bir şövalye her kadının hayalidir. Fakat sonunda baştan çıkarılan kişi kendisi olur, hem de Kral Arthur tarafından! Kral, bu gizemli kadın kendisiyle ittifak yapmaya geldiğinde yaşayabilecekleri herhangi bir yakınlaşmanın çok sevdiği krallığını tehlikeye atacağının bilincindedir. Peki bu, onu Isabel'le yakınlaşmaktan alıkoyacak mıdır?"Seksi, büyüleyici ve eğlenceli."-Susan Grant, New York Times bestseller yazarı-"Mitoloji hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!"-Romance Reviews Today-"P. C. Cast eşsiz bir yetenek."-Kren Marie Moning- (Tanıtım Bülteninden)

Yazar: P. C. Cast

Yayınevi: Pegasus Yayınları

ISBN: 9786053431510

Boyut: 14.0x21.0

Sayfa Sayısı: 392

Basım Yılı: Ekim 2013

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
CHP'li Ağbaba, Malatya Anadolu Kitap Fuarını Ziyaret Etti: 'Ekonomik Kriz En Çok Kitabı Vuruyor' CHP'li Ağbaba, Malatya Anadolu Kitap Fuarını Ziyaret Etti: 'Ekonomik Kriz En Çok Kitabı Vuruyor' Aydın Gastronomi Kitabı tanıtıldı Aydın Gastronomi Kitabı tanıtıldı Aydın'ın İlk Gastronomi Kitabı Tanıtıldı Aydın'ın İlk Gastronomi Kitabı Tanıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Efsane Tanrıçası Kitabı - Son Dakika


Advertisement