Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı - Son Dakika

Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı

16.11.2013 08:29
Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı

Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı kitabının kısa özeti.

Anlatılmaması gereken şeyleri bile anlattılar... Duyulmaması gereken şeyleri konuştular, hissedilmemesi gereken bir kısa mesafeden birbirlerinin ruhlarına değdiler. Ortada kaynayan kazanın içinde fokurdayan şey maalesef bir aşk, bir tutku değildi, bilmiyorlardı. İnsan insana karışıyordu o ağdalı, şekerli koyu karışımın içinde. El ele değmeden bir ruh sevişmesi yaşanıyordu ama cinsiyetler henüz yoktu ortada. Kadın kimdi? Erkek kim? Onların her ikisi de yoktu. İki insan vardı ve aç iki ruh. Onlar sevişiyordu ve bu, tahmininizden çok daha günahsız bir olaydı. Ayıp değildi, zina değildi, günah hiç değildi, sevaptı hatta.

Yazar: Hande Özcan

Yayınevi: Okuyan Us Yayın

ISBN: 9759786287020

Boyut: 14.0x20.0

Sayfa Sayısı: 302

Basım Yılı: Nisan 2004

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
İki yılın ardından kapılarını açan kitap fuarına yoğun ilgi İki yılın ardından kapılarını açan kitap fuarına yoğun ilgi CHP'li Ağbaba, Malatya Anadolu Kitap Fuarını Ziyaret Etti: 'Ekonomik Kriz En Çok Kitabı Vuruyor' CHP'li Ağbaba, Malatya Anadolu Kitap Fuarını Ziyaret Etti: 'Ekonomik Kriz En Çok Kitabı Vuruyor' Alev alev yanan evini görünce gözyaşılarına hakim olamadı Alev alev yanan evini görünce gözyaşılarına hakim olamadı

Son Dakika Kültür Sanat Güllerim Açtı Seni Görünce Kitabı - Son Dakika


Advertisement