My French Film Festivali - Son Dakika

My French Film Festivali

03.01.2012 10:10
My French Film Festivali

MyFrenchFilmFestival, Fransız sinema aşkını paylaşmayı hedefliyor.

12 ocak - 1 şubat 2012

Unifrance films tarafından AlloCiné'nin ortaklığı ile düzenlenen MyFrenchFilmFestival.com, Fransız sinemasının genç yaratıcılarını tanıtmayı ve dünyadaki internet kullanıcılarıyla Fransız sinema aşkını paylaşmayı hedefliyor. İkinci kez gerçekleştirilen ve tamamı internette yayınlanan bu festival, her ülkeden sinemaseverlere seçki filmlere erişme ve beğendikleri yapımlara oy verme olanağını tanıyor.

1949 yılından bu yana faaliyet gösteren Unifrance films, Fransız yapımlarını yabancı ülkelerde izleyiciler ve medya nezdinde tanıtmak üzere Fransız sinemasının yaklaşık 800 profesyonelini çatısı altında topluyor.

Internette yüzde 75'lik izleyici payına sahip olan AlloCiné, 7. Sanat aşıkları ve sinema profesyonellerinin vazgeçilmez referans adresleri arasında yer almakta.

YORUMLAR
500
Cannes Film Festivali'ne Meryem Uzerli'nin özel tasarım kıyafeti damga vurdu Cannes Film Festivali'ne Meryem Uzerli'nin özel tasarım kıyafeti damga vurdu Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: 'Diktatörün kaybedeceğinden eminim'Zelenskiy, 75. Cannes Film Festivali'nde konuştu Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: 'Diktatörün kaybedeceğinden eminim'Zelenskiy, 75. Cannes Film Festivali'nde konuştu Kütahya'da Kültür Sanat ve Gençlik Festivali Kütahya'da Kültür Sanat ve Gençlik Festivali
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat My French Film Festivali - Son Dakika


Advertisement