Ruh Aleminde Bir Seyahat Kitabı - Son Dakika

Ruh Aleminde Bir Seyahat Kitabı

15.03.2013 07:00
Ruh Aleminde Bir Seyahat Kitabı

Ruh Aleminde Bir Seyahat Kitabı kitapçılarda yerini aldı.

- Cin Alemi ile İkili Görüşmelerim.- Cinlerin Hakikatı; Kimdirler, Nerelerde Yaşarlar? Kimlere musallat olurlar? Kimlere eziyet ederler?- Beklenen Mehdi Kimdir?- Hz. İsa tekrar gökten inecek Mi? Ne Zaman?- "Yecüc Mecüc" Kavmi Ne Zaman Yeryüzünü İstila Edecekler?- Kıyamet Ne Zaman Kopacak?- Kabir Aleminde Neler Göreceğiz? Kimlerle Karşılaşacağız?- Kur'an'dan İlham Alınarak Bulunan Göz İlacı.- Ruhların Semalarda Gezmesi.- Ve diğer ilginç konular...(Arka Kapak)

Yazar: Kemal Osmanbey

Yayınevi: Kitsan Yayınları

ISBN: -75090

Boyut: 11.0x19.0

Sayfa Sayısı: 259

Basım Yılı: 1995

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 1. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
'saklı Hikayeleri ve Resimleriyle Kadıköy Sokakları' Kitabı Çıktı 'saklı Hikayeleri ve Resimleriyle Kadıköy Sokakları' Kitabı Çıktı Selçuk Efes Kent Belleği'nden Çocuklar İçin 'Efes Macerası' Kitabı Selçuk Efes Kent Belleği'nden Çocuklar İçin 'Efes Macerası' Kitabı 'Antalya'nın Denizcilik ve Deniz Ticareti Tarihi' kitabı tanıtıldı 'Antalya'nın Denizcilik ve Deniz Ticareti Tarihi' kitabı tanıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Ruh Aleminde Bir Seyahat Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement