Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı - Son Dakika

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı

02.04.2021 17:45
Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, Safranbolu için hayati önem taşıyan turizm sektörünün birçok meslek grubundan temsilcileri, kısa dönemde salgın sürecinin oluşturduğu sorunların hafifletilmesi, Safranbolu turizminde yaşanan yerel aksaklıkların giderilmesi ve iyileştirilmesi, uzun vadede ise yeni projelerin hazırlanarak Safranbolu turizminin niteliğinin artırılması ve büyütülerek geliştirilmesi amacıyla dernek çatısı altında bilgi ve tecrübelerini birleştirdi.

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu ise Şebnem Urgancıoğlu Ergüder, Erdinç Sezer, Mehmet Çetin, Serhat Şengün, Semih Yıldırım, Gülda Koca, Süha Korur, İsmail Yılmaz, Can Kuş ve Mert Vidinli'den oluştu.

YORUMLAR
500
Son dakika spor: Kırkpınar'ın güreş ağalığını mevcut ağa Seyfettin Selim kazandı Son dakika spor: Kırkpınar'ın güreş ağalığını mevcut ağa Seyfettin Selim kazandı KAPADOKYA'DA BAYRAM REZERVASYONLARINDA YOĞUNLUK KAPADOKYA'DA BAYRAM REZERVASYONLARINDA YOĞUNLUK Yalova, 9 ülkeden 300'den fazla dansçıyı ağırladı Yalova, 9 ülkeden 300'den fazla dansçıyı ağırladı
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement