Sahil Güvenlik Filminden İlk Fragman Yayınlandı!! - Son Dakika

Sahil Güvenlik Filminden İlk Fragman Yayınlandı!!

10.01.2017 11:44

Dwayne Johnson, Alexandra Daddario ve Zac Efron gibi isimleri bir araya getiren sinema uyarlaması Baywatch'un ilk fragmanı görücüye çıktı.

Son yıllarda aksiyon filmlerinde karşımıza çıkan Dwayne Johnson ağırlıklı olarak komedi ve aksiyona odaklanan Baywatch uyarlamasında başrolü üstleniyor. 1989 – 2001 yılları arasında yayınlanan ekranların sevilen dizisi Baywatch ülkemizdeki ismiyle Sahil Güvenlik, sinema uyarlamasıyla hayranlarını maziye götürüyor. Filmde Dwayne Johnson'a Kötü Komşular (Neighbors) filminde yer alan Zach Efron ve Alexandra Daddario eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise çektiği eğlenceli filmler Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses), Kimlik Hırsızı (Identity Thief) ve Zoraki Tatil (Four Christmases) ile tanınan Seth Gordon oturuyor.

BAYWATCH FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK ?

Sahil Güvenlik Filminden İlk Fragman Yayınlandı!!

Baywatch kurtaran takımına katılan yeni üyenin ardından başlarına gelen olayları anlatan film, 12 Mayıs 2017 tarihinde gösterime girecek. Filmde Dwayne Johnson, Zach Efron ve Alexandra Daddario'nun yanı sıra; Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Priyanka Chopra gibi isimler yer alıyor.


Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Kültür Sanat Sahil Güvenlik Filminden İlk Fragman Yayınlandı!! - Son Dakika


Advertisement