Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı - Son Dakika

Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı

04.10.2013 11:30
Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı

Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı kitabının kısa özeti.

Rekabet, ticaret, iletişim ve gelişen teknolojiler açısından giderek küreselleşen dünyada, ülkemiz üretim işletmelerinin ulusal ve uluslararası yarışta daha başarılı, daha fazla söz sahibi ve güçlü olmaları gerekmektedir. Bu başarı da ancak gelişen üretim teknolojilerini kullanarak ve bu teknolojilerin gereklerini yerine getirerek mümkün olabilir. Yeni teknolojilerin satın alınarak işletmelerde kullanılması, bunlara uygun maliyet ve yönetim tekniklerinin geliştirilmesi veya mevcut tekniklerin yeniden düzenlenmesini gerektirmektedir. Çünkü geleneksel maliyet/yönetim muhasebesi teknikleri yaklaşık yüz yıl öncesinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş ve günümüze kadar pek fazla bir değişim göstermemiştir.(Giriş'ten)

Yazar: Veyis Naci Tanış

Yayınevi: Adana Nobel Kitabevi

ISBN: 9789758561636

Boyut: 14.0x20.0

Sayfa Sayısı: 122

Basım Yılı: 2005

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 1. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
REMZİ ÇAYIR: SANAYİDE, TARIMDA, ÜRETİMDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM SAĞLAYACAĞIZ REMZİ ÇAYIR: SANAYİDE, TARIMDA, ÜRETİMDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM SAĞLAYACAĞIZ Mustafa Sarıgül: Gerçek masayı Türkiye Değişim Partisi seçime 4-5 ay kala kuracak Mustafa Sarıgül: Gerçek masayı Türkiye Değişim Partisi seçime 4-5 ay kala kuracak
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Teknolojik Değişim ve Maliyet Muhasebesi Kitabı - Son Dakika


Advertisement