Yazar Cem Mumcu, Yaşadığı Zor Günleri Resimlerle Anlattı - Son Dakika
Kültür Sanat

Yazar Cem Mumcu, Yaşadığı Zor Günleri Resimlerle Anlattı

Yazar Cem Mumcu, Yaşadığı Zor Günleri Resimlerle Anlattı

"3. Sağlık Yönetimi Sektör Buluşmaları", kapsamında "Hastane Yöneticileri Günü" 16 Aralık günü Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde yapılacak.

12.12.2017 11:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ve Bakırköy Belediyesi'nin destekleriyle gerçekleşecek etkinliğe;sağlık sektörünün duayen isimleriyle öğrenciler-mezunlar bir araya gelecek.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı'nın açılış konuşmasıyla başlayacak 3. Sağlık Yönetimi Sektör Buluşmalarında; sağlık sektörü temsilcileri öğrencileri doğru yönlendirme adına bilgilerini paylaşacaklar.

Sağlık Yönetimi Öğrencileri ve Mezunları Derneği 'nin ziyaretinde konuşan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sağlık yönetimi sektör buluşmalarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "3. Sağlık Yönetimi Sektör Buluşmalarına ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyuyoruz. Ben de 4 yıl öncesine kadar hastane yöneticiliği yapan, sektörün içindeki bir kişi olarak; sağlık yönetimi bölümünde okuyan öğrenci kardeşlerimizin doğru yönlendirilmesi adına bu sektör buluşmalarını çok önemsiyorum. Sağlık hizmetleri sektörü Türkiye'de büyük ivme kazandı ve yurt dışından da sağlık hizmeti almak için ülkemize gelen yabancıların sayısı oldukça arttı. Bu açıdan da sağlık sektörü temsilcilerinin gençlerimize aktaracağı bilgiler çok önemli."

İstanbul Sağlık Yönetimi Öğrenci Platformu Başkanı Hüseyin Yazıcı da sektör buluşmalarına binin üzerinde sağlık yönetimi öğrencisinin katılmasını beklediklerini ifade ederek; zirveye katılmak isteyen öğrencilerin, üniversitelerindeki marka temsilcisiyle iletişime geçmelerini istedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Yazar Cem Mumcu, Yaşadığı Zor Günleri Resimlerle Anlattı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement