Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Bahadır'la aşk yaşadığı iddia edildi - Son Dakika

Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Bahadır'la aşk yaşadığı iddia edildi

17.02.2020 23:20

Adriana Lima, Sevgililer Günü'nde tek başına verdiği bir pozu Instagram'dan takipçilerinin beğenisine sundu. Lima'nın o paylaşımı sonrası Emir Bahadır ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı.

Uzun süre yazar Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima, sonrasında ise iş insanı Emir Uyar ile birliktelik yaşamıştı. Adriana Lima'nın yeni sevgilisi de bir Türk olduğu iddia edildi.

Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Bahadır'la aşk yaşadığı iddia edildi

YİNE TÜRK SEVGİLİ

Türk iş insanı sevgilisi Emir Uyar'dan ayrıldığından beri yalnız olan Adriana Lima son gönderisiyle kafaları karıştı.

Dünyaca ünlü model, paylaştığı karenin altına Mevlana'nın "Kaybettiğin her şey başka bir surette bir gün mutlaka geri döner" sözünü yazıp, iki beyaz kalp emojisi koydu.

Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Bahadır'la aşk yaşadığı iddia edildi

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

Fotoğrafın altına Emir Bahadır'ın üç kalp bırakması ise gözden kaçmadı. Lima'nın Emir Uyar'ı takip ediyor olması, akıllara 'Yeni bir aşk mı?' sorusunu getirdi.

YORUMLAR (9)
  • yöneticiye: bize ne kardeşim, bize ne. bizim inancımızda örfümüzde var mı teşvik eder gibi bunları reklam etmek.. böyle magazin olmaz, bize hiç faydası olmayacak kimseleri reklam etmeyin. beğenmeyen okumasın lafının arkasına da gizlenmeyin. çünkü herkes okuyor yazılanları. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
5. İslami Dayanışma Oyunları 5. İslami Dayanışma Oyunları Devlet Destekli Alacak Sigortası'nın Yeni Web Sitesi Açıldı Devlet Destekli Alacak Sigortası'nın Yeni Web Sitesi Açıldı Destici: Yaptıklarının bedelini en ağır biçimde ödeyecekler Destici: Yaptıklarının bedelini en ağır biçimde ödeyecekler

Son Dakika Magazin Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Bahadır'la aşk yaşadığı iddia edildi - Son Dakika


Advertisement