"Aktör kumaşı zayıf" demişti! Cem Yılmaz'dan, Metin Akpınar'a yanıt geldi! - Son Dakika

"Aktör kumaşı zayıf" demişti! Cem Yılmaz'dan, Metin Akpınar'a yanıt geldi!

23.11.2021 09:07
"Aktör kumaşı zayıf" demişti! Cem Yılmaz'dan, Metin Akpınar'a yanıt geldi!

Usta oyuncu Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında komedyen Cem Yılmaz ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Akpınar, "Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf" dedi. Yılmaz ise programın ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Komedyen Cem Yılmaz, usta oyuncu Metin Akpınar'ın 'Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum' programındaki sözlerine yanıt verdi.

'Aktör kumaşı zayıf' demişti! Cem Yılmaz'dan, Metin Akpınar'a yanıt geldi!

SAHNEDE İZLEMESİNİ İSTEDİ

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağ olsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabare'nin 'İnsanlığın Lüzumu Yok' oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'ın paylaşımı.

"İYİ KONUŞAN YOK" DEMİŞTİ

Metin Akpınar, programda sunucu Candaş Tolga Işık'ın "Yeni nesil mizahı nasıl buluyorsunuz?" sorusuna yanıt vererek, Cem Yılmaz hakkında şu yorumu yapmıştı:

"Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand up da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan.

YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin 'Aktör kumaşı zayıf' demişti! Cem Yılmaz'dan, Metin Akpınar'a yanıt geldi! - Son Dakika


Advertisement