Aşk Adası'nda olaylar bitmiyor! 3 çift, kameralara aldırış etmeden aynı anda cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika

Aşk Adası'nda olaylar bitmiyor! 3 çift, kameralara aldırış etmeden aynı anda cinsel ilişkiye girdi

01.07.2022 16:39

Yayınlandığı ilk günden bu yana gündem olan Aşk Adası yarışmasında 3 çift, kameralara aldırış etmeden cinsel ilişkiye girdi.

ITV2'de yayınlanan flört programı Aşk Adası, olaylarıyla gündem olmaya devam ediyor. Yarışmacıların beraber kaldıkları villada cinsel ilişkiye girdikleri görüntülerin yayınlanmasıyla popüler olan yarışmanın son bölümüne üç çiftin görüntüleri damga vurdu.

KAMERALARA ALDIRIŞ ETMEDİLER

Onlarca kameraya rağmen izleyicileri pek de umursamayan yarışmacılar, yataklarına geçerek sevgilileriyle birlikte oldu. Yarışmacılardan kimi yorganın altında cinsel ilişkiye girerken kimi de öpüşürken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde cüretkar kıyafetiyle erkek yarışmacılara kucak dansı yapan eski futbolcu Michael Owen'in kızı Gemma, bu sefer de bir yarışmacıyla öpüşürken objektiflere takıldı.

Kimseden çekinmediler! Aşk Adası yarışmasında 3 çift, aynı zamanda cinsel ilişkiye girdi
Kimseden çekinmediler! Aşk Adası yarışmasında 3 çift, aynı zamanda cinsel ilişkiye girdi
Kimseden çekinmediler! Aşk Adası yarışmasında 3 çift, aynı zamanda cinsel ilişkiye girdi
YORUMLAR
500
Telefona dalan anne bebeğini kaybettiğini sandı! Paylaşılan video tebessüm ettiriyor Telefona dalan anne bebeğini kaybettiğini sandı! Paylaşılan video tebessüm ettiriyor İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri Kafası tekerin altında ezildi ama hiçbir şey olmadı! İşte mucize kurtuluşun görüntüleri Kafası tekerin altında ezildi ama hiçbir şey olmadı! İşte mucize kurtuluşun görüntüleri

Son Dakika Magazin Aşk Adası'nda olaylar bitmiyor! 3 çift, kameralara aldırış etmeden aynı anda cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika


Advertisement