Başarılı oyuncu Beren Saat imaj değiştirdi! Yeni tarzı hayranlarından tam not aldı - Son Dakika

Başarılı oyuncu Beren Saat imaj değiştirdi! Yeni tarzı hayranlarından tam not aldı

23.02.2022 20:51

Şarkıcı Kenan Doğulu ile evliliği sebebiyle gündemden düşmeyen başarılı oyuncu Beren Saat imaj değişikliği yaptı. Saat'in yeni imajını çok beğenen hayranları "Resmen gençleşmişsin" yorumlarını yaptı.

Ünlü oyuncu Beren Saat, 7 yıl önce şarkıcı Kenan Doğulu ile dünyaevine girdi. Büyük bir aşkla evlenen ikilinin geçtiğimiz dönemde aralarının bozulduğu iddia edilmişti. Hatta boşanacakları konuşulan ikili, bu iddiaları yanıtsız bırakarak evliliklerine devam etti.

BİR SÜREDİR SESSİZDİ

Son olarak 27 Aralık 2019 tarihinde Netflix'te yayınlanan Atiye dizisi ile ekranlara dönen ve büyük bir etki yaratan Beren Saat, uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu.

YENİ İMAJI ÇOK BEĞENİLDİ

Saçlarında değişikliğe gitmeye karar veren Saat'in yeni hali ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun yeni imajı çok beğenilirken, hayranlarından da "Resmen gençleşmişsin", "Çok yakışmış", "Harika" gibi yorumlar geldi.

İşte Saat'in yeni imajı:

Resmen gençleşmiş! Ünlü oyuncu Beren Saat'in yeni imajı çok beğenildi
YORUMLAR
500
Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Kurtdereli Güreşleri'nde hazırlıklar tamamlandı Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta hesabındaki 200 bin dolar parayı çekemeyen ve müşterileri rehin alan silahlı şahıs, bankadaki parasının 35 bin dolarlık... Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta hesabındaki 200 bin dolar parayı çekemeyen ve müşterileri rehin alan silahlı şahıs, bankadaki parasının 35 bin dolarlık... İBB Başkanı İmamoğlu kentte etkili olması beklenen yağışla ilgili açıklama yaptı Açıklaması İBB Başkanı İmamoğlu kentte etkili olması beklenen yağışla ilgili açıklama yaptı Açıklaması

Son Dakika Magazin Başarılı oyuncu Beren Saat imaj değiştirdi! Yeni tarzı hayranlarından tam not aldı - Son Dakika


Advertisement