Binnur Kaya, Masumlar Apartmanı'nın kadrosuna dahil oluyor! - Son Dakika

Binnur Kaya, Masumlar Apartmanı'nın kadrosuna dahil oluyor!

18.02.2022 17:33

Sevilen dizi Kırmızı Oda'nın ekran macerasını sonlandırmasıyla başrol oyuncusu Kaya, dizide canlandırdığı Doktor Hanım rolüyle Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna dahil oluyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve final yapmaya hazırlanan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya'nın yeni dizisi belli oldu.

Gazete Duvar'ın haberine göre; Sevilen oyuncu, Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Doktor Hanım karakteriyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine dahil olacak. TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi isimler yer alıyor.

İKİ YENİ OYUNCU KATILMIŞTI

Dizinin ilk sezonunda İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılmasının ardından Masumlar Apartmanı'nın kan kaybettiği ve düşen reytinglerin artması için Melisa Şenolsun'un dahil edildiği iddia edilmişti. Ancak istenen reytingi getiremeyen Şenolsun diziye erken veda etmiş, diziye ikinci sezonda dahil olan bir başka isim Aslıhan Gürbüz de reytinglere fayda etmemişti.

Binnur Kaya, Kırmızı Oda'nın final yapmasının ardından Masumlar Apartmanı'na dahil oluyor

BİR BÖLÜM KONUK OYUNCU OLMUŞTU

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım karakterine hayat veren Binnur Kaya, ilk sezonundaki ilgiyi ikinci sezonunda göremeyen Masumlar Apartmanı dizisinin bir bölümüne konuk olmuştu. Sevilen oyuncu, Kırmızı Oda'nın final yapmasıyla birlikte bir bölüm konuk olduğu Masumlar Apartmanı dizisinde düzenli olarak aynı rolü canlandırmaya devam edecek.

Binnur Kaya hamlesinin reytingleri yükseltip yükseltmeyeceği merakla bekleniyor.

YORUMLAR
500
Restoran ve yemekhane artıkları yem olarak kullanılabilecek Restoran ve yemekhane artıkları yem olarak kullanılabilecek Yeni Varlık Barışı düzenlemesinin uygulama tebliği Resmi Gazete'de yayımlandı Yeni Varlık Barışı düzenlemesinin uygulama tebliği Resmi Gazete'de yayımlandı Kamudaki bilişim personeline iznini bir sonraki sözleşme döneminde kullanabilme hakkı getirildi Kamudaki bilişim personeline iznini bir sonraki sözleşme döneminde kullanabilme hakkı getirildi

Son Dakika Magazin Binnur Kaya, Masumlar Apartmanı'nın kadrosuna dahil oluyor! - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş