Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki - Son Dakika

Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki

24.05.2022 13:40

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında babası Fikret Erkoç'u kaybeden Diva Bülent Ersoy'un, babasını defnederken menajeri Fevzi Siverek ile arasında geçen diyaloğu sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un eylül ayında evinde düşerek hastaneye kaldırılan babası Fikret Erkoç, yaşamını yitirmişti. Erkoç defnedildiği esnada Bülent Ersoy ve menajeri arsında geçen "mezar boyutu" muhabbeti sosyal medyada epey geniş yer buldu.

BÜLENT ERSOY'UN MEZAR BAŞINDAKİ SÖZLERİ GÜNDEM OLDU

Kazılan mezarı göstererek yanındaki menajerine, "Çok dar değil mi?" diye soran ve "Standart" cevabını alan Ersoy'un, "E ben ne olacağım? Ben standarda sığmam ki" sözleri olay oldu.

Siverek ise, "Seninkini daha büyük yapacağız" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada gündem olan bu diyalog, milyonlarca kişi tarafından paylaşarak izlendi.

YORUMLAR (1)
500
Oyuncu Selin Yeninci, bikinisiyle ATV üzerinde sere serpe poz verdi Oyuncu Selin Yeninci, bikinisiyle ATV üzerinde sere serpe poz verdi Mine Tugay, 'Neden hep yalnızsın?' sorusunu cevapladı: Yalnız değilim, özel hayatımı paylaşmayı sevmiyorum Mine Tugay, 'Neden hep yalnızsın?' sorusunu cevapladı: Yalnız değilim, özel hayatımı paylaşmayı sevmiyorum Dünyanın En Güzel Kızı seçilen Thylane Blondeau büyüdü! Kırmızı bikinisiyle sahildekileri kendine hayran bıraktı Dünyanın En Güzel Kızı seçilen Thylane Blondeau büyüdü! Kırmızı bikinisiyle sahildekileri kendine hayran bıraktı

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy'un mezarlıktaki sözleri sosyal medyayı salladı: Ben standart mezara sığmam ki - Son Dakika


Advertisement