Çağatay Ulusoy'a dost kazığı! Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den kırmızı kartlık hareket - Son Dakika

Çağatay Ulusoy'a dost kazığı! Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den kırmızı kartlık hareket

01.09.2021 10:16
Çağatay Ulusoy'a dost kazığı! Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den kırmızı kartlık hareket

Serenay Sarıkaya ve çapkın işletmeci Umut Evirgen'den kırmızı kartlık hareket! Çağatay Ulusoy'un eski aşkı Sarıkaya ile kankası Evirgen'in aşk yaşadığı iddiası "Pes" dedirtti.

Takvim'den Deniz Bayar'ın haberine göre; Magazin dünyasındaki dostluklara akıl sır ermiyor. Adını Tuba Büyüküstün ile yaşadığı aşkla duyuran Umut Evirgen, daha sonra Melisa Şenolsun'la aşk yaşamıştı. Geçtiğimiz aylarda Şenolsun'la aşkı bitirme kararı alan Evirgen, sürekli erkek arkadaşlarıyla görüntü verirken şaşırtan bir dedikodu ortaya çıktı. İddiaya göre son dönemde özel hayatı yüzünden gözden düşen Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen, yeni bir aşka yelken açtı. İkili, sık sık işletmecinin Emirgan'daki mekanında buluştu.

Bu aşk iddiasına iki taraf sessiz kalırken, ilişki sosyal medyada tepki çekti. Çağatay Ulusoy'la bir dönem aşk yaşayan Sarıkaya ve Ulusoy'un kankası olan Evirgen'in birlikte olması, "Dost kazığı" yorumu yaptırdı.

Umut Evirgen, Çağatay Ulusoy'la sıkı dost olarak biliniyor. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy, bir dönem aşk yaşamıştı. 29 yaşındaki Serenay Sarıkaya, özel hayatıyla gözden düşüyor.

YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Çağatay Ulusoy'a dost kazığı! Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den kırmızı kartlık hareket - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement