Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'ta Esra Bilgiç artık kadroda değil: Yeni başrol kim olacak? - Son Dakika

Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'ta Esra Bilgiç artık kadroda değil: Yeni başrol kim olacak?

02.04.2022 08:54

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinde engeller çıkmaya devam ediyor. Alina Boz'un ayrılmasının ardından Esra Bilgiç ile anlaşma sağlanmıştı. Ancak çekimler başlarken Bilgiç ile kriz çıktı. Bilgiç yapım şirketiyle kriz yaşadığı için, kadrodan çıkartılırken yeni başrolün kim olacağı merak konusu oldu.

İlk olarak TV'de yayınlanacağı planlanan Süslü Korkuluk dizisi yaşanan sorunlardan dolayı Netflix ile anlaştı. Çağatay Ulusoy'un partneri ise reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolü Esra Bilgiç oldu. Ancak çekimleri başlanan dizide beklenmedik bir olay yaşandı.

ALİNA BOZ AYRILINCA ESRA BİLGİÇ'LE ANLAŞILDI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Süslü Korkuluk'ta Çağatay Ulusoy'un ilk partneri Alina Boz oldu. Süslü Korkuluk Netflix'e satılınca da anlaşması sadece televizyon projesini kapsayan başrol oyuncusu Alina Boz diziden ayrılmıştı. Boz'un ardından son yılların dikkat çeken yıldızlarından Esra Bilgiç'le prensipte anlaşıldı. Dizi hafta başı Kırklareli'nde sete çıktı.

ANLAŞMA SAĞLANAMAYINCA KADRODAN ÇIKARILDI

Cem Karcı'nın yönettiği projenin flashback sahnelerinin çekimleri başladı. Bu arada projede yeni bir kriz daha çıktı. Projede Esvet rolünü oynamaya hazırlanan Esra Bilgiç, yapım şirketiyle sözleşme şartları konusunda anlaşamadı. Süslü Korkuluk'un yeni kadın başrol oyuncusu merak konusu oldu.

Yapım şirketiyle sorun yaşayan Esra Bilgiç, Süslü Korkuluk dizisinin kadrosunda çıkarıldı
YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Magazin Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'ta Esra Bilgiç artık kadroda değil: Yeni başrol kim olacak? - Son Dakika


Advertisement