Damla Ersubaşı, olaylı şekilde boşandığı eski eşiyle barıştı - Son Dakika

Damla Ersubaşı, olaylı şekilde boşandığı eski eşiyle barıştı

28.11.2021 20:20

Eşi Mustafa Can Keser'den geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak boşanan Damla Ersubaşı, eylül ayında ilişkilerine bir şans daha verme kararı almıştı. Ersubaşı, Keser ile fotoğrafını paylaşarak "Kalbim" notunu düştü. Buna karşılık Keser ise "Minik kuş geri döndü" yorumunu yazdı.

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı "Tuğçe" karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep Nisa adında iki kızları olan çift, geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

İLİŞKİLERİNE BİR ŞANS DAHA VERDİ

Sık sık kızları için bir araya gelen ve son dönemde yaptıkları paylaşımlarla kafa karıştıran 28 yaşındaki Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser (33), aralarındaki buzları eriterek; ilişkilerine bir şans daha verdi.

Olaylı bir şekilde boşandığı eşini affetti: Minik kuş geri döndü

"MİNİK KUŞ GERİ DÖNDÜ"

Çift, barıştıklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu. Ersubaşı, paylaştığı bu fotoğrafa "Kalbim" notunu düştü. Mustafa Can Keser ise paylaşımın altına "Minik kuş geri döndü" yazdı.

Olaylı bir şekilde boşandığı eşini affetti: Minik kuş geri döndü

"CAN PARÇAM"

Keser, eski eşi ile verdiği benzer bir pozu, "Mis kokulum, can parçam" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Bu kareye kayıtsız kalmayan Ersubaşı ise gönderiye "Can parçam" yorumunu yaptı.

YORUMLAR
500

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Damla Ersubaşı, olaylı şekilde boşandığı eski eşiyle barıştı - Son Dakika Magazin


Advertisement