'Doya Doya Moda' başlıyor - Son Dakika

'Doya Doya Moda' başlıyor

21.11.2019 08:57
'Doya Doya Moda' başlıyor

Noyan'ın sunumuyla ekrana gelecek "Doya Doya Moda" 25 Kasım'da başlıyor.

Noyan'ın sunumuyla ekrana gelecek "Doya Doya Moda" 25 Kasım'da başlıyor. Büyük beden yarışmacıların kendilerine uygun giyinmelerine yardımcı olacak programda Banu Noyan'a, stylist Kemal Doğulu, modacı Gülşah Saraçoğlu ve koreograf Uğurkan Erez eşlik edecek.

YORUMLAR
500
Chocolate 333 el yapımı çikolataları ile Üstün Lezzet Ödülü'nü kazandı Chocolate 333 el yapımı çikolataları ile Üstün Lezzet Ödülü'nü kazandı Netanyahu'nun iktidara dönüşü 'sağcı lider veya Arap blokuyla' ittifakına bağlı Netanyahu'nun iktidara dönüşü 'sağcı lider veya Arap blokuyla' ittifakına bağlı Başvuru süresi uzatıldı... Şehirlerin En İyi Uygulamaları EXPO 2023'de sergilenecek Başvuru süresi uzatıldı... Şehirlerin En İyi Uygulamaları EXPO 2023'de sergilenecek
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Doya Doya Moda' başlıyor - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement