Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam neler oldu? Azra, Efe'den tekrar ayrılacak mı? - Son Dakika

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam neler oldu? Azra, Efe'den tekrar ayrılacak mı?

18.05.2022 09:51
Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam neler oldu? Azra, Efe'den tekrar ayrılacak mı?

Dün akşam izleyicisiyle buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde evlilik Medyanın tüm ilgisinin üzerlerinde olduğu Can Derin davasında beklenmeyen gelişmeler yaşanır. Basına sızan yeni deliller Sanem ve Bora'yı aşılması güç bir durumla karşı karşıya bırakır.

31. bölümü yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Bora ve Erman, barışmak konusunda geri adım atmayan Sanem ve Çolpan'ı bir araya getirebilmek için bir plan yapar. Ancak Bora ve Erman'ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Büyük bi umutla ayarladıkları Çolpan ve Sanem buluşması sarsıcı bir sürprizle sonuçlanacaktır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY'DE DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Gülistan'ın intiharı, akli dengesinin yerinde olmadığı şüphelerini de desteklemiştir. Tüm deliller ve raporlar aleyhlerine de olsa Azra, Efe ve Çolpan'ın bu davanın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ölüm kalım savaşı veren Gülistan'ın tek umudu onlardır.İntiharın arkasındaki sır perdesini kaldırabilecek küçücük bir ihtimalin peşine düşen Azra ve Efe kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun ortasında bulurlar. Gülistan'ı kendisi ve ailesi için bir tehdit olarak gören Şeyda ise çocuğunu vermemek için her şeyi göze almıştır. Medyanın tüm ilgisinin üzerlerinde olduğu Can Derin davasında beklenmeyen gelişmeler yaşanır. Basına sızan yeni deliller Sanem ve Bora'yı aşılması güç bir durumla karşı karşıya bırakır. İkinci bir skandalla köşeye sıkışan Sanem ve Bora, Erman'a verdikleri sözle müvekkillerini içinde bulunduğu durumdan kurtarmak arasında sıkışırlar. Bora ve Erman, barışmak konusunda geri adım atmayan Sanem ve Çolpan'ı bir araya getirebilmek için bir plan yapar. Ancak Bora ve Erman'ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Büyük bi umutla ayarladıkları Çolpan ve Sanem buluşması sarsıcı bir sürprizle sonuçlanacaktır. İkinci bir skandalla köşeye sıkışan Sanem ve Bora, Erman'a verdikleri sözle müvekkillerini içinde bulunduğu durumdan kurtarmak arasında sıkışırlar.

YORUMLAR
500
Tozlu Yaka oyuncuları kimler? Tozlu Yaka konusu nedir? Tozlu Yaka oyuncuları kimler? Tozlu Yaka konusu nedir? 27 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı 27 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı 26 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı 26 Haziran 2022 Fox Yayın Akışı

Son Dakika Magazin Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam neler oldu? Azra, Efe'den tekrar ayrılacak mı? - Son Dakika


Advertisement